Trwa ładowanie...
Megafon.pl
29-09-2014 19:09

Zobacz nowe fotosy z kolejnej części "Igrzysk śmierci"

Producenci przedstawili fanom nowe fotosy z filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Na jednym z nich zobaczyć można Philipa Seymoura Hoffmana.

Zobacz nowe fotosy z kolejnej części "Igrzysk śmierci"Źródło: ONS.pl
d4iysbf
d4iysbf

Producenci przedstawili fanom nowe fotosy z filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Na jednym z nich zobaczyć można Philipa Seymoura Hoffmana. Zdjęcia, które opublikowało studio Lionsgate, przedstawiają nie tylko Hoffmana, ale i Sama Claflina i Evana Rossa. Fotki można obejrzeć poniżej:

Przypomnijmy, że Philip Seymour Hoffman zmarł w lutym - po przedawkowaniu narkotyków. Przed śmiercią udało mu się jednak ukończyć większość zdjęć do "Igrzysk śmierci" i dzięki temu znowu zobaczymy go na ekranie.

d4iysbf

Dzieło jest kontynuacją dwóch wcześniejszych obrazów z serii, "Igrzysk śmierci" (2012) oraz "Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia" (2013), i powstało w oparciu o trzeci tom literackiej serii Suzanne Collins, "Kosogłos". Opowieść została podzielona na dwie części. Premiera pierwszej zapowiedziana została na 21 listopada bieżącego roku. Druga do kin trafi w 2015.

Film wyreżyserował Francis Lawrence.

(Megafon.pl/ma)

d4iysbf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iysbf