Trwa ładowanie...

''Igrzyska śmierci: Kosogłos'' na czas i z Philipem Seymourem Hoffmanem

Śmierć Philipa Seymoura Hoffmana nie wpłynie na realizację i daty premier dwóch ostatnich filmów z serii "Igrzyska śmierci".

''Igrzyska śmierci: Kosogłos'' na czas i z Philipem Seymourem HoffmanemŹródło: AFP
dq617as
dq617as

Śmierć Philipa Seymoura Hoffmana nie wpłynie na realizację i daty premier dwóch ostatnich filmów z serii "Igrzyska śmierci". W cyklu aktor wcielał się w postać Plutarcha Heavensbee. Przedstawiciele studia Lionsgate poinformowali, że Hoffman ukończył większość zaplanowanych zdjęć do dwuczęściowego obrazu "Igrzyska śmierci: Kosogłos" ("The Hunger Games: Mockingjay"), a dokładniej - że do nakręcenia została mu tylko jedna istotna scena.

- Śmierć Philipa przygnębiła nas wszystkich - czytamy w oświadczeniu studia Lionsgate. - Był jednym z najbardziej wyjątkowych i utalentowanych aktorów swojego pokolenia. Jesteśmy zaszczyceni, że dołączył do naszej rodziny "Igrzysk śmierci". Przesyłamy najszczersze kondolencje jego rodzinie.

- Odejście Philipa nie będzie miało wpływu na realizację dwóch ostatnich filmów - dodał jeden z przedstawicieli studia. - Owszem, będziemy musieli wprowadzić pewne zmiany, ale premiery odbędą się w wyznaczonym czasie.

Przypomnijmy, że Hoffman zmarł 2 lutego. Jego ciało znaleziono w mieszkaniu w Nowym Jorku. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej przedawkowanie heroiny.

(Megafon.pl/ma)

dq617as
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dq617as