ycipk-2nnw4w

Zoe Saldana urodzi dziecko diabła

Zoe Saldana zagra główną rolę w serialu "Rosemary's Baby".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zoe Saldana urodzi dziecko diabła
(AFP)
ycipk-2nnw4w

Zoe Saldana zagra główną rolę w serialu "Rosemary's Baby". Po opartym na "Psychozie" serialu "Bates Motel", "Hannibalu", dla którego inspiracją był thriller "Czerwony smok", a ostatnio także "Drakuli", stacja NBC sięga po kolejne słynne dzieło literacko-filmowe. Telewizja potwierdziła jakiś czas temu, że powstanie miniserial oparty na powieści "Dziecko Rosemary" Iry Lewina.

Przypomnijmy, że na podstawie tej książki Roman Polański w 1968 roku nakręcił klasyczny i kultowy już dziś horror z Mią Farrow w roli głównej.

Tym razem akcja zostanie przeniesiona z Nowego Jorku do Paryża. Całość ma zostać uwspółcześniona. Mroczna historia o kobiecie, która dowiaduje się, że jest matką dziecka diabła, przedstawiona zostanie w czterech odcinkach. Dziś wiemy już, że w roli Rosemary wystąpi Zoe Saldana, gwiazda "Avatara".

ycipk-2nnw4w

Za scenariusz odpowiadają Scott Abbott ("Introducing Dorothy Dandridge") oraz James Wong ("American Horror Story"). Za kamerą miniserialu stanie Agnieszka Holland.

Zoe Saldana zagrała ostatnio w komediodramacie "Infinitely Polar Bear", który już 18 stycznia zadebiutuje na festiwalu Sundance.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

ycipk-2nnw4w

* Obsesja Zoe Saldany*

* Czego Zoe Saldana nie lubi w kobietach*

* Zoe Saldana - jako mężatka jeszcze seksowniejsza*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2nnw4w

ycipk-2nnw4w
ycipk-2nnw4w