Trwa ładowanie...
d1bqajw

Zoe Saldana urodzi dziecko diabła

Zoe Saldana zagra główną rolę w serialu "Rosemary's Baby".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zoe Saldana urodzi dziecko diabła
(AFP)
d1bqajw

Zoe Saldana zagra główną rolę w serialu "Rosemary's Baby". Po opartym na "Psychozie" serialu "Bates Motel", "Hannibalu", dla którego inspiracją był thriller "Czerwony smok", a ostatnio także "Drakuli", stacja NBC sięga po kolejne słynne dzieło literacko-filmowe. Telewizja potwierdziła jakiś czas temu, że powstanie miniserial oparty na powieści "Dziecko Rosemary" Iry Lewina.

Przypomnijmy, że na podstawie tej książki Roman Polański w 1968 roku nakręcił klasyczny i kultowy już dziś horror z Mią Farrow w roli głównej.

Tym razem akcja zostanie przeniesiona z Nowego Jorku do Paryża. Całość ma zostać uwspółcześniona. Mroczna historia o kobiecie, która dowiaduje się, że jest matką dziecka diabła, przedstawiona zostanie w czterech odcinkach. Dziś wiemy już, że w roli Rosemary wystąpi Zoe Saldana, gwiazda "Avatara".

d1bqajw

Za scenariusz odpowiadają Scott Abbott ("Introducing Dorothy Dandridge") oraz James Wong ("American Horror Story"). Za kamerą miniserialu stanie Agnieszka Holland.

Zoe Saldana zagrała ostatnio w komediodramacie "Infinitely Polar Bear", który już 18 stycznia zadebiutuje na festiwalu Sundance.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Obsesja Zoe Saldany*

* Czego Zoe Saldana nie lubi w kobietach*

* Zoe Saldana - jako mężatka jeszcze seksowniejsza*

d1bqajw

Podziel się opinią

Share
d1bqajw
d1bqajw