GwiazdyZoe Saldana urodzi dziecko diabła

Zoe Saldana urodzi dziecko diabła

Zoe Saldana urodzi dziecko diabła
Źródło zdjęć: © AFP
09.01.2014 17:26, aktualizacja: 09.01.2014 21:10

Zoe Saldana zagra główną rolę w serialu "Rosemary's Baby".

Zoe Saldana zagra główną rolę w serialu "Rosemary's Baby". Po opartym na "Psychozie" serialu "Bates Motel", "Hannibalu", dla którego inspiracją był thriller "Czerwony smok", a ostatnio także "Drakuli", stacja NBC sięga po kolejne słynne dzieło literacko-filmowe. Telewizja potwierdziła jakiś czas temu, że powstanie miniserial oparty na powieści "Dziecko Rosemary" Iry Lewina.

Przypomnijmy, że na podstawie tej książki Roman Polański w 1968 roku nakręcił klasyczny i kultowy już dziś horror z Mią Farrow w roli głównej.

Tym razem akcja zostanie przeniesiona z Nowego Jorku do Paryża. Całość ma zostać uwspółcześniona. Mroczna historia o kobiecie, która dowiaduje się, że jest matką dziecka diabła, przedstawiona zostanie w czterech odcinkach. Dziś wiemy już, że w roli Rosemary wystąpi Zoe Saldana, gwiazda "Avatara".

Za scenariusz odpowiadają Scott Abbott ("Introducing Dorothy Dandridge") oraz James Wong ("American Horror Story"). Za kamerą miniserialu stanie Agnieszka Holland.

Zoe Saldana zagrała ostatnio w komediodramacie "Infinitely Polar Bear", który już 18 stycznia zadebiutuje na festiwalu Sundance.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także