GwiazdyZofia Zborowska i Andrzej Wrona pokazali swoje zaproszenie na ślub. Nie wszystkim się spodoba

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pokazali swoje zaproszenie na ślub. Nie wszystkim się spodoba

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pokazali swoje zaproszenie na ślub. Nie wszystkim się spodoba
Źródło zdjęć: © ONS.pl
04.09.2019 16:00, aktualizacja: 05.09.2019 07:22

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na prośbę fanów pokazali, co napisali w swoim zaproszeniu na ślub. Jego treść brzmi dość kontrowersyjnie. "Drodzy folołersi, wraz z Hłanitą i Anżejem zapraszamy was na zdradziecką imprezę zaślubin. Bez spóźniania! PSIA MAĆ" – czytamy.

Ślub Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

13 sierpnia Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Siatkarz poprosił aktorkę o rękę 17 maja, w dniu jej 32. urodzin. Zakochani nie czekali długo na kolejny krok w związku. Uroczystość odbyła się w Villi Omnia pod Warszawą. W tym samym miejscu zorganizowano też wesele i poprawiny. Wraz z parą młodą bawiła się plejada gwiazd, m.in. Magda Cielecka i Bartosz Gelner, Robert Kupisz i Anna Lewandowska.

Fani aktorki i siatkarza byli bardzo ciekawi, jak wyglądało ich zaproszenie na ślub. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona w końcu spełnili tę prośbę i pokazali projekt zaproszenia na Instagramie. "Ale czad", "Zaproszenie SZTOS! Rozbiliście bank", "Najlepsze zaproszenie, jakie widziałam kiedykolwiek" – czytamy w komentarzach pod postem. Fani gratulowali parze pomysłu i odwagi. Ale czy osoby z bardziej konserwatywnym podejściem do ślubu pochwaliłyby ten pomysł?

Nietypowe zaproszenie na ślub - Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Na zaproszeniu pojawił się rysunek przedstawiający Zofię Zborowską, Andrzeja Wronę i ich ukochanego czworonoga, Wieśkę, który namalowała ilustratorka Anna Rudak. Nietypowa była nie tylko oprawa graficzna zaproszenia, ale również jego treść. Była tak sformułowana, jakby na ślub zapraszał gości pies, którego aktorka zaadoptowała kilka lat temu, właśnie Wieśka.

"Drodzy folołersi, wraz z Hłanitą i Anżejem zapraszamy was na zdradziecką imprezę zaślubin. We wtorek 13 sierpnia 2019 mój chłopak hajtnie się z tą od jedzenia. SKANDAL! Na tę żenującą uroczystość WSZYSCY jedziemy autokarami" – czytamy w zaproszeniu. Pod terminem i miejscem zbiórki znalazł się dopisek: "Bez spóźniania! PSIA MAĆ". Zosia Zborowska i Andrzej Wrona jasno zaznaczyli w zaproszeniu, że od gości oczekują kopert z pieniędzmi zamiast prezentów, co przez wielu może zostać uznane za nietakt. Zakochani poprosili również gości, żeby zamiast kwiatów ciętych przynieśli karmę dla zwierzaków ze schroniska. "Dzięki naszym kochanym gościom uzbieraliśmy całe auto darów dla schroniska" – napisała pod zdjęciem zaproszenia Zborowska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta