GwiazdyZupełnie zwyczajna Helena Bonham Carter

Zupełnie zwyczajna Helena Bonham Carter

Zupełnie zwyczajna Helena Bonham Carter
Źródło zdjęć: © ONS.pl

13.12.2010 22:16, aktual.: 14.12.2010 10:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uważana jest za jedną z najbardziej ekscentrycznych aktorek w show-biznesie. Ubiera się jak kloszard, na jej głowie zawsze panuje chaos, do tego związała się z jednym z największych oryginałów wśród filmowców – Timem Burtonem. Mimo to Helena Bonham Carter zapewnia, że jest absolutnie normalną osobą.

Uważana jest za jedną z najbardziej ekscentrycznych aktorek w show-biznesie. Ubiera się jak kloszard, na jej głowie zawsze panuje chaos, do tego związała się z jednym z największych oryginałów wśród filmowców – Timem Burtonem. Mimo to Helena Bonham Carter zapewnia, że jest absolutnie normalną osobą. Aktorka mieszka z Burtonem w dwóch przylegających do siebie domach, para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci.

Mówi 44-letnia Carter: - To na pewno przez to, że jestem z Timem Burtonem. On najwyraźniej wygląda dziwnie. No i żadne z nas się nie czesze. Wszyscy myślą, że my mieszkamy w dziwnym domu z podziemnym tunelem, a nasze dzieci gdzieś dalej, na tej samej ulicy. Krąży tyle mitów na nasz temat, ale rzeczywistość nie jest zbyt interesująca – to po prostu dwa domy połączone razem.

Aktorka jest jednak w stanie wymienić dwie cechy, które wyróżniają ją spośród innych gwiazd.
- Wiele aktorek ubiera się w sukienki, które nazywam „szklanką mleka”; to takie długie, rurkowate coś. Nie mam ciała, które by do tego pasowało. I mam zdecydowanie niski próg odporności na nudę. Tim twierdzi, że nigdy nie zakładam o jedną rzecz za dużo, tylko o siedem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także