Trwa ładowanie...

Zupełnie zwyczajna Helena Bonham Carter

Uważana jest za jedną z najbardziej ekscentrycznych aktorek w show-biznesie. Ubiera się jak kloszard, na jej głowie zawsze panuje chaos, do tego związała się z jednym z największych oryginałów wśród filmowców – Timem Burtonem. Mimo to Helena Bonham Carter zapewnia, że jest absolutnie normalną osobą.

Zupełnie zwyczajna Helena Bonham CarterŹródło: ONS.pl
d19f2n9
d19f2n9

Uważana jest za jedną z najbardziej ekscentrycznych aktorek w show-biznesie. Ubiera się jak kloszard, na jej głowie zawsze panuje chaos, do tego związała się z jednym z największych oryginałów wśród filmowców – Timem Burtonem. Mimo to Helena Bonham Carter zapewnia, że jest absolutnie normalną osobą. Aktorka mieszka z Burtonem w dwóch przylegających do siebie domach, para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci.

Mówi 44-letnia Carter: - To na pewno przez to, że jestem z Timem Burtonem. On najwyraźniej wygląda dziwnie. No i żadne z nas się nie czesze. Wszyscy myślą, że my mieszkamy w dziwnym domu z podziemnym tunelem, a nasze dzieci gdzieś dalej, na tej samej ulicy. Krąży tyle mitów na nasz temat, ale rzeczywistość nie jest zbyt interesująca – to po prostu dwa domy połączone razem.

Aktorka jest jednak w stanie wymienić dwie cechy, które wyróżniają ją spośród innych gwiazd.
- Wiele aktorek ubiera się w sukienki, które nazywam „szklanką mleka”; to takie długie, rurkowate coś. Nie mam ciała, które by do tego pasowało. I mam zdecydowanie niski próg odporności na nudę. Tim twierdzi, że nigdy nie zakładam o jedną rzecz za dużo, tylko o siedem.

d19f2n9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19f2n9