13 lat temu była w "Top Model". Pokazała, jak wygląda dziś

13 lat temu była w "Top Model". Pokazała, jak wygląda dziś

Aleksandra Kuligowska (po prawej) była finalistką "Top Model"
Aleksandra Kuligowska (po prawej) była finalistką "Top Model"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
02.06.2023 12:57, aktualizacja: 02.06.2023 14:05

Aleksandra Kuligowska zachwyciła jurorów i telewidzów pierwszej edycji programu "Top Model". Chociaż w finale zajęła drugie miejsce, wszyscy wróżyli jej wielką karierę. Dziewczyna szybko jednak zrezygnowała z show-biznesu. Czym dziś się zajmuje?

Udział w programach telewizyjnych dla wielu osób jest jak wygrana na loterii. Uczestnicy reality show, często wykorzystują swoje pięć minut i starają się jak najlepiej skorzystać z otrzymanej szansy. Jedni zostają influencerami lub prezenterami telewizyjnymi, inni pozostają w branży modowej. Aleksandra Kuligowska z pierwszej edycji "Top Model" miała jednak inny plan na życie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aleksandra Kuligowska z "Top Model" - co robiła po programie?

Aleksandra Kuligowska skradła serca fanów, nie tylko dzięki urodzie, ale także swojej skromności. Modelka odznaczała się także naturalną zdolnością pracy przed obiektywem. Osoby, które współpracowały z nią w trakcie programu, zawsze chwaliły jej zachowanie i ciężką pracę.

Po udziale w programie 20-latka przez rok działała w branży modowej, a także szukała swojego miejsca w Warszawie. Modelka pojawiła się na wybiegach m.in. u Ewy Minge oraz Macieja Zienia. Wkrótce jednak Kuligowska opuściła stolicę i zdecydowała się skupić na życiu prywatnym. W 2018 roku wyszła za mąż. Partner modelki pochodzi spoza branży. Zkochani wiodą spokojne życie z dala od blasku fleszy.

Aleksandra Kuligowska urodziła syna

Wkrótce na świat przyszedł syn Oli i Michała. "Od 22 września jesteśmy w komplecie" - poinformowała 30-latka pod jednym ze swoich postów z 2020 roku. Była modelka aktualnie zajmuje się wychowaniem Gustawa i życiem rodzinnym.

"Zawsze uwielbiałam świętować urodziny, ale dziś kiedy mogłam je spędzić nie z jednym, ale z dwoma mężczyznami mojego życia wiem, że wszystko mam i że tak wygląda pełnia szczęścia" - napisała pod jednym ze zdjęć.

Bycie mamą i żoną to nie jedyne zajęcia Aleksandry Kuligowskiej. Finalistka "Top Model' odnalazła powołanie w jodze. Była modelka dużo ćwiczy, medytuje, a także dzieli się wiedzą na temat harmonii między ciałem a umysłem.

Co prawda Aleksandra Kuligowska nie zdecydowała się na życie w blasku fleszy, jednak przeglądając jej instagramowy profil, można stwierdzić, że jest spełniona i szczęśliwa z tego co osiągnęła.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta