Trwa ładowanie...
d2acsg2
Ludzie

19 faktów o seksie. Niektóre naprawdę zaskakujące

Dziwne, nietuzinkowe, zaskakujące, śmieszne lub straszne. Nigdy nudne. Fakty o seksie. Przeprowadziliśmy małe dochodzenie. Zmierzyliśmy, zważyliśmy i dogłębnie zbadaliśmy temat. A teraz odkrywamy liczby, które stoją za seksem. Uwaga! Kilka z nich naprawdę mocno zaskakuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
19  faktów o seksie. Niektóre naprawdę zaskakujące
(123RF.COM)
d2acsg2

Seks jak cardio *
Jak podają statystyki *
seks każdego dnia uprawia ponad 100 milionów ludzi.
Jedna czwarta z nich robi to… przy zgaszonym świetle. 12 proc. natomiast korzysta z tej formy relaksu… w pracy. Jeśli założymy, że zamiast na szybkim numerku w toalecie skończyło się na co najmniej dwóch kwadransach przyjemności np. na sofie w gabinecie prezesa, mamy… 200 kalorii mniej. Tyle dokładnie możemy spalić w trakcie seksu, jeśli wykażemy odrobinę zaangażowania. To wartość kaloryczna ¾ pączka lub zestawu z sałatką cezar i małym szejkiem mlecznym. Od razu brzmi rozsądniej, prawda?

Gra na czas

   123RF.COM
(123RF.COM)

Najdłuższy stosunek na świecie trwał podobno 15 godzin. Rekord należy do aktorki Mae West i jej ówczesnego partnera. Tyle legendy. Statystyki są mniej optymistyczne – zwłaszcza dla mężczyzn. Dla ponad 30 proc. z nich przynajmniej raz w życiu… finał nadejdzie dużo wcześniej, niż się spodziewają.
Co więcej, jak podaje w swoim raporcie Alfred Kinsey, 6 procent mężczyzn jest w stanie osiągnąć orgazm już po 10 sekundach, podczas gdy jednej czwartej przedstawicieli tej płci wystarczy do tego zaledwie 1 minuta. To bardzo ważne wskazówki, zważywszy na to, że każdego dnia poczętych zostaje ponad 900 tysięcy dzieci…

d2acsg2

Mały pan, duży pan

   123RF.COM
(123RF.COM)

Rozmiar ma znaczenie? Na pewno dla polskich mężczyzn. Międzynarodowe ankiety pokazują, że to właśnie oni mają z nim największy problem – chociaż tak naprawdę nie ma się czego wstydzić. Pod względem długości mieścimy się w „szczęśliwszej” połówce ze średnią na poziomie 5,6 cala, czyli niewiele ponad 14 centymetrów.

Chociaż takiej długości mogą nam pozazdrościć np. Turcy, Australijczycy czy… Amerykanie, dla nas to wciąż za mało. Jak podaje brytyjski portal medyczny drEd.com, Polkom i *Polakom marzy się męskie przyrodzenie długości co najmniej 17 centymetrów. *

d2acsg2

*Posiadaczem najdłuższego członka jest natomiast 53-letni Roberto Esquivel Cabrera. *Ten starszawy Meksykanin może się poszczycić przyrodzeniem długości 48,2 cm. Działa na wyobraźnię? Jak mówi sam Roberto, tak niecodzienny rozmiar nie pomógł mu w relacjach z kobietami. Wręcz przeciwnie.

Co ciekawe małym zainteresowaniem cieszy się badanie wielkości organów płciowych płci pięknej. Być może dlatego rekord wciąż należy do dziewiętnastowiecznej olbrzymki Anny Swan i wynosi 48,26 centymetra.

W narodzie siła

   123RF.COM
(123RF.COM)

Całkiem nowy jest natomiast rekord dla „najsilniejszej” waginy. Ten należy do 43-letniej Tatiany Kozhevnikovej. Rosjanka zasłynęła tym, że w bardzo specyficzny sposób jest w stanie udźwignąć ciężar aż 14 kilogramów. Niesamowite zdolności to efekt ciężkiej pracy oraz systematycznych ćwiczeń, na które po urodzeniu dziecka poświęca każdą wolną chwilę.
Dla równowagi – najbardziej wytrzymały penis należy do mieszkańca Hong Kongu. Mężczyzna o imieniu Mao Ka Wang udźwignął nim aż 113 kilogramów.

d2acsg2

Co nas kręci, co podnieca

   123RF.COM
(123RF.COM)

Coraz chętniej sięgamy również po cyberrozrywkę. Statystyki prowadzone przez jeden z największych portali z treściami erotycznymi plasują Polaków na 15 miejscu wśród najchętniej odwiedzających. Jednak co ciekawe, jeśli chodzi o kobiecych użytkowników – jesteśmy już w pierwszej 5. *Aż 29 proc. odwiedzających portal z Polski stanowią kobiety. *

Jakich treści na portalach erotycznych szukają panie? Wśród najczęściej oglądanych przez kobiety z całego świata kategorii znajdują się między innymi treści eksponujące gabaryty męskiego przyrodzenia. To może tłumaczyć obsesję mężczyzn na temat własnej aparatury jak i to, że co sekundę 7 proszków Viagry znajduje nowego właściciela.

d2acsg2

Podziel się opinią

Share
d2acsg2
d2acsg2