Trwa ładowanie...

27-latka zmarła podczas liposukcji!

Modelka i gwiazda brazylijskiej telewizji zmarła w trakcie operacji odsysania tłuszczu.
Najprawdopodobniej przyczyną śmierci było przedziurawienie wątroby podczas operacji w prywatnej klinice w Sao Paulo.

Share
27-latka zmarła podczas liposukcji!Źródło: 123RF
d34ild8

Modelka i gwiazda brazylijskiej telewizji zmarła w trakcie operacji odsysania tłuszczu. Najprawdopodobniej przyczyną śmierci było przedziurawienie wątroby podczas operacji w prywatnej klinice w Sao Paulo. Wielu Brazylijczyków jest poruszonych tą wiadomością. Pamela Nascimento cieszyła się bowiem dużą popularnością.

W tamtejszej telewizji prowadziła kilka programów rozrywkowych. Była też aktorką. A gdy nie pracowała, studiowała inżynierię biomedyczną.
Dodajmy, że Pamela Nascimento odsysała tłuszcz z brzucha już po raz trzeci. Wcześniej powiększyła piersi i poprawiła kształt nosa.

„Ona miała obsesję na punkcie swojego wyglądu. Wciąż skarżyła się, że jest za gruba” - powiedziała na antenie brazylijskiej telewizji Enedida Nascimento, ciotka dziewczyny. To ona zaopiekowała się Pamelą, gdy dziewczynka w wieku sześciu lat straciła matkę. To ona musiała rozpoznać ciało w klinice.

(fot. youtube.com)
Źródło: (fot. youtube.com)

„Obsługa kliniki była zdenerwowana. Pytali, jak szybko mogę zorganizować pogrzeb” – dodała ciotka.

d34ild8

Już po pogrzebie ciotka kobiety poinformowała o zdarzeniu policję, która zarządziła ekshumację. Lekarz, który przeprowadzał operację, zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za to, że nie dopilnował procedur i nie poinformował odpowiednich służb o śmierci jego pacjentki. A jeśli wyniki sekcji zwłok potwierdzą, że przyczyną śmierci był błąd lekarski lub niedopatrzenie, usłyszy zarzuty.

Przypomnijmy, że do dramatycznego wypadku podczas operacji plastycznej doszło w Polsce w 2010 roku.

31-letnia Szwedka zdecydowała się na zabieg powiększenia piersi w szpitalu w Gdańsku. To miał być prezent ślubny dla przyszłego męża. Narzeczony dziewczyny, który był z nią w szpitalu, opowiedział później, że po operacji miała niskie tętno i siną twarz. Twierdził, że nie zapewniono jej odpowiedniej opieki lekarskiej. Po przetransportowaniu jej do Szwecji stwierdzono, że kobieta jest w stanie wegetatywnym. Na skutek braku tlenu jej mózg mógł zostać uszkodzony.

(kg)/(pho)

d34ild8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34ild8
d34ild8