Trwa ładowanie...

27-letnia Niemka kupiła pięciolatkę. Teraz jest oskarżona o jej zamordowanie

27-letnia Niemka została oskarżona o morderstwo dziewczynki. Wraz z mężem kupili 5-latkę i trzymali ją w domu jako niewolnicę.

Share
27-letnia Niemka kupiła pięciolatkę. Teraz jest oskarżona o jej zamordowanie
Źródło: 123RF
d324y0d

W stan oskarżenia postawiono Jennifer W., która opuściła Niemcy w sierpniu 2014 r. Kobieta wyjechała do Iraku, aby pracować dla ISIS w "policji obyczajowej". Od czerwca do września 2015 r. rzekomo patrolowała parki uzbrojona w karabin szturmowy, pistolet i wybuchową kamizelkę. Od ISIS otrzymywała pensję miesięczną w granicach 100 dolarów.

Tego lata, ona i jej mąż kupili dziewczynę, która była przetrzymywana jako "jeniec wojenny". W akcie oskarżenia czytamy, że traktowano ją jako niewolnicę domową. W oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej niemieckiej prokuratury napisano, że kiedy pięciolatka zachorowała i zmoczyła się na materacu, mąż Jennifer zostawił ją przykutą łańcuchem na zewnątrz, bez jedzenia i picia. Dziecko umarło z odwodnienia w upale.

d324y0d

W poniedziałek postawiono Jennifer zarzuty, że pozwoliła mężowi na takie zachowanie i nie uratowała dziewczynki. Kobietę udało się złapać, ponieważ odwiedziła ambasadę niemiecką w Ankarze i złożyła wniosek o nowe dokumenty tożsamości. Jak podaje independent.co.uk, jej oryginalna dokumentacja mogła zostać zniszczona po dołączeniu do ISIS. Jennifer W. chciała uciec, ale została aresztowana przez tureckie służby bezpieczeństwa po opuszczeniu ambasady. Kobietę deportowano do Niemiec kilka dni później.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d324y0d

Podziel się opinią

Share
d324y0d
d324y0d