Trwa ładowanie...

5 powodów, dlaczego powinnaś codziennie uprawiać seks ze swoim mężem

Odmawiasz zbliżenia z powodu zmęczenia, bólu głowy, rozdrażnienia? Każda z nas czasem czuje się źle i nie ma ochoty na miłosne igraszki, ale nie powinnyśmy zbyt często szukać wymówek. Dlaczego? Oboje zasługujecie na prawdziwą rozkosz.

Share
5 powodów, dlaczego powinnaś codziennie uprawiać seks ze swoim mężem
Źródło: 123RF
d3c32sr

Odmawiasz zbliżenia z powodu zmęczenia, bólu głowy, rozdrażnienia? Każda z nas czasem czuje się źle i nie ma ochoty na miłosne igraszki, ale nie powinnyśmy zbyt często szukać wymówek. Dlaczego? Oboje zasługujecie na prawdziwą rozkosz.

Sądzisz, że kiedy będziesz matką, niewinne dziewczęce uczucie zejdzie na drugi plan? Może wydaje się tobie, że zatracisz tzw. pierwiastek kobiecy. Uczestniczenie w życiu małego człowieczka pochłania kobietę bez reszty i sprawia, że czasem czuje się neutralnie. Większość czasu przeznacza na karmienie, bawienie, zmienianie pieluch, pranie ubrań, itd. Ciężko w tym natłoku obowiązków znaleźć chwilę tylko dla siebie.

Seks pozwala znowu poczuć się prawdziwą kobietą

Jednak jest coś, co pomoże ci się zrelaksować. Nie musisz szukać daleko. Masz to na wyciągnięcie ręki. Nic tak nie odpręża jak całowanie kochanego mężczyzny. W ramionach męża przypominasz sobie, kim jesteś i ile znaczysz. Znowu czujesz się prawdziwą i spełnioną kobietą. Nie jesteś tylko kucharką, opiekunką, sprzątaczką i strażniczką domowego ogniska. Przez moment zapominasz o pełnionych rolach. W myślach powtarzasz: Jestem kobietą! Dobrze całuję i czerpię przyjemność z miłosnych uniesień.

d3c32sr

Naukowcy z Uniwersytetu Wiedeńskiego dowiedli, że przytulanie bliskiej osoby redukuje stres, łagodzi napięcia, przynosi ukojenie, obniża ciśnienie, poprawia pamięć, a nawet pomaga w leczeniu chorób, m.in. astmy. W ramionach mężczyzny czujesz się bezpiecznie i zapominasz o codziennych problemach.

Seks umacnia więź

Jeśli chcesz, aby twój mąż zachowywał się jak prawdziwy mężczyzna, musisz traktować go jak prawdziwego mężczyznę. Miej oczy szeroko otwarte i reaguj na sygnały. Pozwól, żeby był twoim bohaterem. Nie namawiamy cię do powrotu do lat 80-tych, ale do umocnienia więzi. Twój partner musi zrealizować wiele punktów z twojej tajemniczej listy, abyś poczuła się spełniona i kochana. Tymczasem mężczyźni są znacznie prostsi. Muszą być karmieni, doceniani i chcą uprawiać seks. Naprawdę tylko tyle.

Powinnaś przynajmniej raz na jakiś czas przyrządzić pyszny obiad. Będzie zachwycony, jeśli po powrocie z pracy przywitasz go z uśmiechem. Zaproponuj, aby zajął się dziećmi wieczorem. A ty przygotuj się do upojnej nocy. Niech ten biedny mąż zobaczy cię nago. To zdumiewające, ile może zrobić dobry mężczyzna dla dobrej kobiety, przez którą czuje się kochany. Miłość uskrzydla. Po kilku tygodniach pysznych obiadków i intensywnie spędzonych nocy, będzie rozmyślał, dlaczego nie nalegał na częstszy seks wcześniej. Oboje będziecie czerpać z tego korzyści. Częste zbliżenia umacniają więź między małżonkami.

d3c32sr

Seks pozwala odnaleźć twojego chłopca

Musisz tak zarządzać swoim czasem, aby codziennie znaleźć chwile tylko dla siebie i twojego męża. Pamiętasz jeszcze tego wystraszonego chłopaka, któremu na twój widok szybciej biło serce? Uśmiechasz się? Ile razy miał nadzieję, że wspólnie spędzone chwile przybliżą was do gwiazd? Ten chłopak nadal drzemie w twoim mężu. Wystarczy go obudzić. On jest w tobie wciąż zakochany i potrzebuje fizycznej bliskości.

Wykorzystaj wieczór na poszukiwania twojego małego chłopca. Przypomnij sobie, jak świetnie było na początku waszej znajomości. I pozwól, żeby znowu wróciły chwile miłosnych uniesień. Obudź go, rozpal i przenieś na wyższy poziom wtajemniczenia.

Seks łagodzi stres

Praca, dzieci, obowiązki domowe, zakupy… Stres stał się nieodłącznym czynnikiem naszego życia. Jak z nim walczyć? Korzystać z miłosnych igraszek! Powinnaś dokonać wyboru. W rozładowaniu emocji pomogą ci ćwiczenia, ciepła kąpiel, dobra książka lub seks. Zbliżenie uwalnia oksytocynę, hormon przyjemności. Lepiej kochać się częściej niż kłócić. Prawda? Naukowcy udowodnili, że organizmy osób doświadczających fizycznej bliskości lepiej radzą sobie ze zwalczaniem wirusów i komórek nowotworowych.

d3c32sr

Seks to dobra zabawa

Seks przypomina zabawę w piaskownicy. Poważnie. Dlaczego często tak szybko rezygnujemy w życiu z dobrych rzeczy? Zmagasz się z pomaganiem w odrabianiu lekcji, praniem, sprzątaniem, itd. Zastanawiasz się, jak to wszystko pogodzić. Ale dlaczego zapominasz o chwilach przyjemności. Pragniesz, aby patrzył na ciebie każdej nocy jak na boginię? Chcesz przeżywać niepowtarzalny orgazm? Zaznacz w swoim kalendarzu: codzienny seks obowiązkowy! Fizyczna bliskość poprawia samopoczucie i apetyt, redukuje skutki destrukcyjnego stresu oraz przynosi ukojenie. To doskonałe źródło zabawy i pocieszenia.

Tekst na podst. huffingtonpost.com

ms/(gabi), kobieta.wp.pl

(fot. infografika.wp.pl)
Źródło: (fot. infografika.wp.pl)
d3c32sr

Podziel się opinią

Share
d3c32sr
d3c32sr