Trwa ładowanie...

65-letnia aktorka pozuje nago!

Brytyjska aktorka Helen Mirren lubi szokować. W "New York Magazine" ukazały się jej nagie zdjęcia. Zdobywczyni Oscara za rolę w "Królowej" leży naga w wannie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Mirren w tym roku obchodzi swoje 65 urodziny. Niebawem na ekrany kin wejdzie film pt. "Love Ranch", w którym wciela się we właścicielkę domu publicznego.
Share
65-letnia aktorka pozuje nago!
Źródło: New York Magazine
d3kw2t5

Helen Mirren nigdy nie była grzeczną dziewczynką. Córka rosyjskiego arystokraty i Angielki, absolwentka teatralnych szkół w Paryżu i Londynie, w wywiadach przyznała, że w młodości sporo eksperymentowała...

Mirren w jednym z wywiadów wyznała, że miała słabość do kokainy. "Kochałam kokę, nigdy jej nie nadużywałam, brałam tylko czasami na imprezach" - mówiła na łamach "GQ Magazine". Wcześniej wspominała też o swoich złych doświadczeniach z LSD.

Mirren aż czterokrotnie była nominowana do Oscara, którego wywalczyła w 2006 roku za wcielenie się w królową w filmie pod tym samym tytułem.

d3kw2t5

Zagrała też m.in w "Gosford Park", "Szaleństwach króla Jerzego", "Dziewczynach z kalendarza" i wielu innych produkcjach filmowych i teatralnych. W "Dziewczynach z kalendarza" mogliśmy ją podziwiać bez stroju. "Z wiekiem nagie sceny realizuje się coraz łatwiej" - przyznaje Helen Mirren.

Zdjęcia Juergena Tellera z sesji ilustrującej artykuł pt. "Madam Helen" wpisują się w jej styl bycia, który jednych gorszy i oburza, a innym imponuje. A niebawem dewoci i dewotki będą mieli kolejny powód do znienawidzenia Mirren, ponieważ na ekrany kin wejdzie film pt. "Love Ranch", w którym wciela się ona we właścicielkę domu publicznego.

d3kw2t5

Podziel się opinią

Share
d3kw2t5
d3kw2t5