ycipk-3xiywp

8-latka opowiedziała babci, co robi jej mama. Rodzinny dramat w Rawie Mazowieckiej

8-letnia dziewczyna z Rawy Mazowieckiej była ofiarą przemocy od 2015 roku. Dziecko po latach upokorzeń opowiedziało babci, jak traktuje je jego mama. Sprawą zajmuje się prokuratura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
8-letnia dziewczynka była ofiarą przemocy.
8-letnia dziewczynka była ofiarą przemocy. (Fotolia)
ycipk-3xiywp

Imię dziewczynki, ze względu na jej dobro, nie zostało podane do wiadomości publicznej. 8-latka mieszka w Rawie Mazowieckiej (woj. łódzkie) z 34-letnią matką i 3-letnim bratem. Często przebywa jednak pod opieką swojej babci, której zwierzyła się z piekła, jakie przeżywa w domu.

- Wszystko wskazuje na to, że od 2015 roku dziecko było ofiarą przemocy - informuje Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury w rozmowie z TVN24.

Zgodnie ze słowami dziewczynki, matka biła ją po głowie i po brzuchu, popychała i upokarzała. Finalnie 8-latka postanowiła przyznać się babci, że matka się nad nią znęca. Kobieta zgłosiła sprawę na policję, która skierowała ją do prokuratury.

ycipk-3xiywp

- Do teraz dziecko nie zostało przesłuchane przed sądem. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie był na tyle solidny, że prokuratura zdecydowała się przedstawić 34-letniej kobiecie zarzut znęcania się nad córką ze szczególnym okrucieństwem - informuje Kopania.

Dziewczynka obecnie pozostaje pod opieką babci. Jej 3-letnim bratem zajmuje się ojciec.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #przestańsiędziwić POMÓŻ

ycipk-3xiywp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xiywp

ycipk-3xiywp
ycipk-3xiywp