Trwa ładowanie...

A jednak się rozstały! Joanna Krupa o zerwaniu współpracy z agencją Małgorzaty Leitner

– Kochani, w dniu 30 czerwca 2017 roku zakończyłam współpracę z Agencją Avant Management reprezentowaną przez Małgorzatę Leitner – pisze na Facebooku Joanna Krupa. Pierwsze doniesienia na temat rozstania modelki z jej wieloletnią managerką pojawiły już miesiąc temu. Krupa po raz pierwszy osobiście je potwierdza i zapowiada: "zaczynam nowy rozdział".

A jednak się rozstały! Joanna Krupa o zerwaniu współpracy z agencją Małgorzaty LeitnerŹródło: Instagram.com
d468kxs
d468kxs

Joanna Krupa, która w lipcu wybiera się do Polski, zamieściła na swoim profilu na Facebooku komunikat o treści, która nie pozostawia wątpliwości:

W dalszej części zamieszczonego posta czytamy: "Otwieram nowy rozdział, z głową pełną pomysłów i motywacji do działania. Moja najbliższa wizyta w Polsce wypełniona jest po brzegi spotkaniami biznesowymi, wywiadami i sesją zdjęciową na okładkę jednej z gazet. Szczegóły wkrótce. Od dziś we wszystkich kwestiach zawodowych proszę o kontakt poprzez mój oficjalny adres mailowy […]" – napisała.

Komunikat jest krótki, ale mniej enigmatyczny od tego, który miesiąc temu wydała Agencja Avant. Wiemy już, że Krupa ostatecznie rozstaje się z tą agencją i że Małgorzata Leitner, która reprezentowała ją w ciągu ostatnich lat, nie jest już jej managerką.

d468kxs

Miesiąc temu Leitner zapewniała w rozmowie z nami, że żadnej sensacji tutaj nie ma i wciąż łączą ją z Joanną Krupą długoterminowe projekty biznesowe. Zapewniła też, że przyjaźni się z Joanną i wydawała się być zdziwiona z powodu zainteresowania mediów tą sprawą.

Tymczasem emocje wokół rozstania na polu działalności PR-owej podsycały między innymi doniesienia portalu Pudelek.pl o rzekomej zazdrości, która miała poróżnić obie panie. Chodziło w szczególności o to, że Małgorzata Leitner wydała książkę "Dobre uczennice zostają top modelkami" i sama zaczęła pozować fotoreporterom.

Na razie nie wiadomo, na czym będzie polegać "nowy rozdział", jaki otwiera w swoim życiu Joanna Krupa. Modelka pojawi się w Polsce już 14 lipca i miejmy nadzieję, że wówczas uchyli rąbka tajemnicy co do swoich najbliższych planów.

Małgorzata Leitner na salonach pierwszy raz od rozstania z Krupą!

d468kxs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d468kxs