Trwa ładowanie...
d1otwks

"Nie kończymy współpracy". Leitner ucina spekulacje w sprawie Joanny Krupy

- Żadnej sensacji tu nie ma - zapewnia Małgorzata Leitner, wieloletnia managerka Joanny Krupy. Wbrew spekulacjom kolorowej prasy Leitner mówi stanowczo: Nie zakończyłyśmy współpracy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nie kończymy współpracy". Leitner ucina spekulacje w sprawie Joanny Krupy
(ONS.pl, Fot: Tomasz Kielczewski)
d1otwks

"Avant Mangment informuje, że zawiesił współpracę z zakresie PR z p. Joanną Krupą. Agencję i Gwiazdę wciąż łączą długoterminowe projekty biznesowe. W tym roku mija 8 lat naszej współpracy" - mogliśmy przeczytać na stronie agencji modelek. Enigmatyczne oświadczenie wywołało burzę na portalach plotkarskich. Czy obie panie się pokłóciły? Czy sugestie o zazdrości Krupy wobec chętnie pokazującej się w mediach managerki były prawdziwe?

Przed 12 czerwca, kiedy wydano oświadczenie, agencja Avant Models odpowiadała za wszelkie działania PR-owie związane z Joanną Krupą. Założycielką i szefową agencji jest Małgorzata Leitner. - Oświadczenie, które ukazało się na stronie agencji, rozwiewa wszelkie wątpliwości. I to wszystko na ten temat. Sensacji żadnej nie ma i kontynuujemy współpracę - powiedziała managerka.

- W kwestii PR-u współpraca została zawieszona, ale łączą nas długoterminowe projekty biznesowe - dodała managerka. - W tym roku mija osiem lat naszej współpracy i myślę, że to jest pozytywna wiadomość - podsumowała Leitner.

d1otwks

Małgorzata Leitner zapewniła też, że ją i Joannę Krupę łączą przyjacielskie stosunki. Wydawała się być zdziwiona z powodu zainteresowania mediów tą sprawą. Tymczasem emocje podsycają między innymi doniesienia portalu Pudelek.pl o rzekomej zazdrości, która miała poróżnić obie panie. Chodziło w szczególności o to, że Małgorzata Leitner wydała książkę "Dobre uczennice zostają top modelkami" i sama zaczęła pozować fotoreporterom.

Managerka lubi podkreślać, że z Joanną Krupą łączą ją lata owocnej współpracy. Miesiąc temu cieszyła się, że jej podopieczna wkrótce przyjedzie do Polski. "Już od 8 lat realizujemy razem wspaniałe projekty, uratowanych zostało ponad 600 psów z Polski, zrealizowałyśmy liczne kampanie, zrodziły się liczne przyjaźnie na planach zdjęciowych i filmowych, dziękuję, że jesteś w rodzinie Avant, to zaszczyt móc z Tobą pracować. To rzadkie, żeby gwiazda wspierała również agenta w jego trudnych chwilach. Do zobaczenia!" - pisała wówczas.

d1otwks

Podziel się opinią

Share
d1otwks
d1otwks