Blisko ludziAgnieszka Dygant wspomina swoje "miłości". "Uwielbiam ich wszystkich"

Agnieszka Dygant wspomina swoje "miłości". "Uwielbiam ich wszystkich"

Agnieszka Dygant wspomina swoje "miłości". "Uwielbiam ich wszystkich"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
14.02.2020 19:36, aktualizacja: 14.02.2020 21:15

W walentynki wszyscy zakochani chwalą się uroczymi zdjęciami ze swoimi drugimi połówkami. Agnieszka Dygant postanowiła zażartować sobie z tego zwyczaju i na swoim profilu na Instagramie pokazała wszystkich "mężczyzn swojego życia". Ta lista robi wrażenie.

Agnieszka Dygant to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Wcielała się w wiele ról – od prawniczki, przez policjantkę aż do niani. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko talentowi, ale też dystansowi do siebie i świata. Poczucia humoru również jej nie brakuje.

Agnieszka Dygant świętuje walentynki na swój sposób

Żeby to udowodnić, aktorka postanowiła lekko zażartować sobie z dnia zakochanych i pokazać swoich partnerów, mężów i kochanków z produkcji serialowych. "Walentynki! Moje filmowe miłości: wieloletni mąż Piotr Adamczyk. Dwukrotny mąż Tomasz Kot. Niedoszły mąż Leszek Lichota i kochanek z tej samej "gliny" Mirosław Babka. Uwielbiam wszystkich" – wyliczała w opisie pod postem.

Jej obserwatorzy byli oczarowani pomysłowością i żartem. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów i komplementów. Pisali też o swoich ulubionych parach. "Frania i Skalski! Do tej pory zdarza mi się oglądać powtórki. Za każdym razem bawi tak samo", "Agata i Marek. Uwielbiam ten duet!", "Szajba i Czarna! Miłość!" – pisali.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta