Trwa ładowanie...

Agnieszka Fitkau-Perepeczko przyjechała do Polski. Wspomina Marka Perepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko 14 lat temu straciła męża. Ostatnio gwiazda przyjechała do Polski i odwiedziła Zakopane. To dla niej bardzo ważne miejsce.
Share
Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma 77 lat
Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma 77 latŹródło: ONS.pl
d1bzzps

Agnieszka Fitkau-Perepeczko od listopada 2005 jest wdową po aktorze Marku Perepeczce. Gwiazda na co dzień nie mieszka w Polsce, wyjechała do Australii. Ostatnio jednak aktorka przyjechała do kraju i odbyła podróż śladami Janosika.
"Zostałam zaproszona na spotkanie z góralami, którzy pamiętają mojego Marka. Gościł mnie Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa. Było magicznie" - mówiła w jednym ze swoich ostatnich wywiadów.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w Zakopanem

Na spotkaniu pojawiła się również legenda Podhala - Zofia Karpiel-Bułecka, która jest matką starszego przyrodniego rodzeństwa muzyka - Sebastiana Karpiel-Bułecki. 85-latka prywatnie przyjaźni się z wieloma gwiazdami, m.in. Marylą Rodowicz. Agnieszka Fitkau-Perepeczko nie mogła uwierzyć, że Zofia Karpiel-Bułecka wciąż ją pamiętała.

d1bzzps

"Pamiętała mnie sprzed 46 lat, kiedy razem z Markiem byliśmy w Zakopanem, w przerwach między zdjęciami do Janosika" - powiedziała.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko przyjechała do Polski

Będąc w Zakopanem, wdowa po Marku Perepeczko wybrała się na zakupy. Za namową 85-latki odwiedziła pracownię, w której ubierają się góralki. Podobno kupiła piękny płaszcz z haftowanymi kwiatami. Z pewnością będzie on piękną pamiątką po wycieczce do Polski.

d1bzzps

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

d1bzzps

Podziel się opinią

Share
d1bzzps
d1bzzps