Blisko ludziAgnieszka Hyży wspiera Polaków w dobie koronawirusa. Apeluje do społeczeństwa

Agnieszka Hyży wspiera Polaków w dobie koronawirusa. Apeluje do społeczeństwa

Agnieszka Hyży wspiera Polaków w dobie koronawirusa. Apeluje do społeczeństwa
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
03.04.2020 10:18, aktualizacja: 03.04.2020 18:43

Pandemia koronawirusa opanowała cały świat. Rozprzestrzenia się z dnia na dzień. Coraz więcej osób ze świata show-biznesu chce wesprzeć służbę zdrowia, która codziennie musi stawać na wysokości zadania, by narażając swoje zdrowie ratować innych. Teraz Agnieszka Hyży postanowiła pomóc obywatelom.

Agnieszka Hyży opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć. Na pierwszym pozuje w maseczce, natomiast na kolejnych promuje akcje @maseczkidlapolski.

Agnieszka Hyży prosi Polaków, by nosili maseczki przeciwwirusowe

"Od kilku tygodni wszyscy sobie zadajemy pytania - Jak to przetrwać? Jak ogarnąć dom i prace? Jak to będzie za miesiąc? Jak ochronić się przed wirusem? Od kilkunastu dni szukamy odpowiedzi" - rozpoczyna swój wpis na Instagramie prezenterka telewizyjna.

W dalszej części postu oznajmia, że długo z zespołem zastanawiała się, jak pomóc. Przecież siedząc w domu i zamartwiając się człowiek nic nie wskóra. I tak udało się! Wraz z pomocą firm i osób prywatnych Hyży z ekipą wsparła polską służbę zdrowia. "Udało się zorganizować wielką akcję z pomocą. Maseczki... coraz więcej lekarzy i ekspertów mówi, jak są ważne i jak mocno mogą wpłynąć na opanowanie epidemii. W Czechach są obowiązkowe! A od dzisiaj również w Izraelu. Wiemy, że ich brakuje... a więc mamy rozwiązanie @maseczkidlapolski pozwolą dostarczyć miliony maseczek ochronnych dla naszych obywateli" - wyjaśnia.

Na koniec zachęciła wszystkich, aby przed wyjściem z domu nie zapomnieli w czasach pandemii o istotnej rzeczy. "Bierzesz telefon wychodząc z domu? Weź maseczkę" - kwituje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta