Trwa ładowanie...

Agnieszka Jastrzębska: ciężko pracujemy w Cannes, nie ma czasu balować

W rozmowie z Basią Pasek zdradziła jak od kulis wygląda praca dziennikarzy oraz gwiazd na festiwalu.

d4lxvjd
d4lxvjd

Na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes znalazła się duża reprezentacja Polaków. Wśród relacjonujących prestiżowe wydarzenie są m.in. Grażyna Torbicka czy Anna Wendzikowska.
W gronie gości wydarzenia nie zabrakło również prezenterki i dziennikarki Agnieszki Jastrzębskiej, która przyjechała na festiwal już po raz czwarty. W rozmowie z Basią Pasek zdradziła jak od kulis wygląda praca dziennikarzy oraz gwiazd.

- Gwiazdy też przyjeżdżają do Cannes do pracy. Wstają bardzo wcześnie, są malowane, fryzjerzy nad nimi pracują. One tu przyjeżdżają nakręcić kampanię, zrobić zdjęcia. Tu nikt nie ma czasu balować. Tu są same obowiązki - sejsje zdjęciowe, ścianki. Nawet nie wiem, czy gwiazdy oglądają filmy. One tylko podjeżdżają, wchodzą po czerwonych schodach i czekają aż się zacznie premiera. Potem wychodzą bocznym wyjściem – mówi dziennikarka.

Dziennikarka opowiedziała o dress codzie, ktory obowiązuje na czerownym dywanie.
- Wzięłam parę sukni. Chyba wszystkich nie wykorzystam, ale dobrze jest mieć na zapas, gdyby jakaś się pobrudziła czy rozdarła. Nie mam oczywiście make-upistki.

d4lxvjd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lxvjd