Trwa ładowanie...
Agnieszka Jastrzębska: ciężko pracujemy w Cannes, nie ma czasu balować

Agnieszka Jastrzębska: ciężko pracujemy w Cannes, nie ma czasu balować

W rozmowie z Basią Pasek zdradziła jak od kulis wygląda praca dziennikarzy oraz gwiazd na festiwalu.
Share
dtp2c03

Na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes znalazła się duża reprezentacja Polaków. Wśród relacjonujących prestiżowe wydarzenie są m.in. Grażyna Torbicka czy Anna Wendzikowska.
W gronie gości wydarzenia nie zabrakło również prezenterki i dziennikarki Agnieszki Jastrzębskiej, która przyjechała na festiwal już po raz czwarty. W rozmowie z Basią Pasek zdradziła jak od kulis wygląda praca dziennikarzy oraz gwiazd.

- Gwiazdy też przyjeżdżają do Cannes do pracy. Wstają bardzo wcześnie, są malowane, fryzjerzy nad nimi pracują. One tu przyjeżdżają nakręcić kampanię, zrobić zdjęcia. Tu nikt nie ma czasu balować. Tu są same obowiązki - sejsje zdjęciowe, ścianki. Nawet nie wiem, czy gwiazdy oglądają filmy. One tylko podjeżdżają, wchodzą po czerwonych schodach i czekają aż się zacznie premiera. Potem wychodzą bocznym wyjściem – mówi dziennikarka.

dtp2c03

Dziennikarka opowiedziała o dress codzie, ktory obowiązuje na czerownym dywanie.
- Wzięłam parę sukni. Chyba wszystkich nie wykorzystam, ale dobrze jest mieć na zapas, gdyby jakaś się pobrudziła czy rozdarła. Nie mam oczywiście make-upistki.

Get the look

dtp2c03

Podziel się opinią

Share
dtp2c03
dtp2c03