GwiazdyAgnieszka Kaczorowska refleksyjnie o Muzeum II WŚ. Oznaczyła marki, część fanów oburzona

Agnieszka Kaczorowska refleksyjnie o Muzeum II WŚ. Oznaczyła marki, część fanów oburzona

Agnieszka Kaczorowska refleksyjnie o Muzeum II WŚ. Oznaczyła marki, część fanów oburzona
Źródło zdjęć: © ONS.pl
30.10.2018 11:43, aktualizacja: 30.10.2018 13:10

Tancerka opublikowała na Instagramie post, w którym poleca wizytę w Muzeum Drugiej Wojny Światowej. Załączyła do niego zdjęcie, na którym pozuje w wysokich kozakach i sukience. Pod długim, nieco refleksyjnym opisem Kaczorowska oznaczyła marki ubrań, w jakich wystąpiła na fotografii. To właśnie oburzyło niektórych fanów.

Tancerka najwyraźniej nie spodziewała się, że internauci zareagują w ten sposób. Wyczerpująco zachęciła do odwiedzenia jednego z najbardziej wyczekiwanych muzeów w Polsce. ''To muzeum skłania do refleksji każdego! Liczby huczą w głowie jeszcze długo po wyjściu. Ogromna dawka wiedzy pokazana w niezwykle interesujący sposób. I nawet jak nie jesteś fanem szczegółowego zgłębiania historii, to w tym miejscu zadajesz sobie ciągle nowe pytania... Z jednej strony można poczuć się przytłoczonym, a z drugiej zafascynowanym. Zwłaszcza naszą polską niezniszczalnością'' - napisała, a to tylko fargment jej obszernej opinii. Niektórzy fani zwrócili jednak uwagę na coś innego.

''Trochę mam mieszane odczucia do tego posta. O co tu właściwie chodzi, o Muzeum Wojny, czy o siebie, kozaki i sukienkę hmm? Bo połączenie jednego i drugiego mnie zniesmacza zwłaszcza że to zdjęcie nie jest "spontaniczne". Kojarzy mi się to ze strzelaniem selfie na cmentarzu'' - napisał jeden z użytkowinków Instagrama. Inna użytkowniczka stanęła w obronie Kaczorowskiej, argumentując, że ta przecież nie poświęciła w swoim opisie ani słowa żadnym markom, jedynie je oznaczyła, bo internauci często i tak pytają o elemety stroju, o to gdzie zostały zakupione, itd. W dyskusję włączyła się sama Kaczorowska, która potwierdziła, że to był powód oznaczenia marek odzieżowych.

''Dokładnie tak. Oznaczam marki z wygody, aby potem nie odpowiadać na tysiące wiadomości'' - zaznaczyła tancerka. ''Jest ogromna różnica między zdjęciem na białej ścianie a zdjęciem z grobami w tle. 'Ponadto czytanie ze zrozumieniem pozwala dowiedzieć się ''o co chodzi''' - odpisała internaucie, który poczuł się zniesmaczony jej postem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta