Trwa ładowanie...
d1daysh

Agnieszka Kaczorowska refleksyjnie o Muzeum II WŚ. Oznaczyła marki, część fanów oburzona

Tancerka opublikowała na Instagramie post, w którym poleca wizytę w Muzeum Drugiej Wojny Światowej. Załączyła do niego zdjęcie, na którym pozuje w wysokich kozakach i sukience. Pod długim, nieco refleksyjnym opisem Kaczorowska oznaczyła marki ubrań, w jakich wystąpiła na fotografii. To właśnie oburzyło niektórych fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Post Agnieszki Kaczorowskiej wzbudził mieszane uczucia
Post Agnieszki Kaczorowskiej wzbudził mieszane uczucia (ONS.pl)
d1daysh

Tancerka najwyraźniej nie spodziewała się, że internauci zareagują w ten sposób. Wyczerpująco zachęciła do odwiedzenia jednego z najbardziej wyczekiwanych muzeów w Polsce. ''To muzeum skłania do refleksji każdego! Liczby huczą w głowie jeszcze długo po wyjściu. Ogromna dawka wiedzy pokazana w niezwykle interesujący sposób. I nawet jak nie jesteś fanem szczegółowego zgłębiania historii, to w tym miejscu zadajesz sobie ciągle nowe pytania... Z jednej strony można poczuć się przytłoczonym, a z drugiej zafascynowanym. Zwłaszcza naszą polską niezniszczalnością'' - napisała, a to tylko fargment jej obszernej opinii. Niektórzy fani zwrócili jednak uwagę na coś innego.

''Trochę mam mieszane odczucia do tego posta. O co tu właściwie chodzi, o Muzeum Wojny, czy o siebie, kozaki i sukienkę hmm? Bo połączenie jednego i drugiego mnie zniesmacza zwłaszcza że to zdjęcie nie jest "spontaniczne". Kojarzy mi się to ze strzelaniem selfie na cmentarzu'' - napisał jeden z użytkowinków Instagrama. Inna użytkowniczka stanęła w obronie Kaczorowskiej, argumentując, że ta przecież nie poświęciła w swoim opisie ani słowa żadnym markom, jedynie je oznaczyła, bo internauci często i tak pytają o elemety stroju, o to gdzie zostały zakupione, itd. W dyskusję włączyła się sama Kaczorowska, która potwierdziła, że to był powód oznaczenia marek odzieżowych.

d1daysh

''Dokładnie tak. Oznaczam marki z wygody, aby potem nie odpowiadać na tysiące wiadomości'' - zaznaczyła tancerka. ''Jest ogromna różnica między zdjęciem na białej ścianie a zdjęciem z grobami w tle. 'Ponadto czytanie ze zrozumieniem pozwala dowiedzieć się ''o co chodzi''' - odpisała internaucie, który poczuł się zniesmaczony jej postem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1daysh

Podziel się opinią

Share
d1daysh
d1daysh