GwiazdyAgnieszka Sienkiewicz zaprzyjaźniła się z kobietą poznaną na Instagramie. Doszło już do spotkania

Agnieszka Sienkiewicz zaprzyjaźniła się z kobietą poznaną na Instagramie. Doszło już do spotkania

Agnieszka Sienkiewicz nawiązała nową znajomość
Agnieszka Sienkiewicz nawiązała nową znajomość
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
13.09.2020 13:40

Agnieszka Sienkiewicz jest nie tylko aktorką, ale również zajmuje się sprzedażą akcesoriów dla dzieci. Celebrytka często promuje produkty w mediach społecznościowych i przy okazji nawiązuje nowe kontakty. Z jedną użytkowniczką postanowiła nawet się spotkać.

Agnieszka Sienkiewicz należy do grona aktorek, które są aktywne na Instagramie i chętnie wchodzą w interakcje z innymi internautami. Jednak w przypadku Sienkiewicz kontakty nie kończą się na polubieniu komentarza czy wymianie kilku zdań w prywatnej wiadomości.

Aktorka przyznała, że kiedyś zaciekawił ją profil jednej z użytkowniczek poruszających tematykę okołodziecięcą i zaczęła regularnie wymieniać z nią wiadomości. Znajomość nabrała tempa do tego stopnia, że obie panie postanowiły zorganizować wspólne spotkanie.

"Dzisiejszy dzień i wieczór spędzam w towarzystwie osoby, której jestem absolutną fanką! Poznałyśmy się przez Instagram, połączyło nas przekonanie, że absolutnie znalazłybyśmy wspólny język, więc postanowiłyśmy się poznać i tak to się zaczęło" - przyznała Sienkiewicz.

Julia, z którą zaprzyjaźniła się aktorka, prowadzi profil, na którym dzieli się radami dotyczącymi wychowywania dzieci, tak, aby zarówno one, jak i rodzice byli szczęśliwi.

Nic dziwnego, że Agnieszka Sienkiewicz zainteresowała się tą tematyką, ponieważ na co dzień zajmuje nie tylko grą w teatrze i serialach, ale również prowadzi sklep z akcesoriami dla dzieci.

Smacznego na dobry wieczór! Odc. 6: Ciasteczka fasolowe

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (2)