Blisko ludziAgnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie pokoju dziecięcego. Jeden z jego elementów sugeruje płeć dziecka

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie pokoju dziecięcego. Jeden z jego elementów sugeruje płeć dziecka

Agnieszka Włodarczyk zdradziła płeć dziecka?
Agnieszka Włodarczyk zdradziła płeć dziecka?
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska
14.05.2021 18:30

Agnieszka Włodarczyk już za chwilę po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda na Instagramie chętnie dzieli się swoimi refleksjami związanymi z przyjściem malucha na świat. Tym razem zdradziła jednak więcej, niż planowała.

Ciąża Agnieszki Włodarczyk była zaskoczeniem dla całego świata show-biznesu. Piękna aktorka nie miała dotąd szczęścia w miłości. Do tej pory jej związki zazwyczaj kończyły się burzliwymi, medialnymi rozstaniami. Gdy poznała seksownego sportowca, Roberta Karasia, wszyscy wróżyli im najwyżej krótki romans. Tymczasem para ma się świetnie i z niecierpliwością oczekuje swojego pierwszego potomka. Gwiazda wcześniej ukrywała się na malowniczej Indonezji, teraz jednak z werwą przygotowuje się do przyjścia malucha na świat.

Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Włodarczyk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak celowo odpowiada wymijająco na kluczowe pytania. Nigdy np. precyzyjnie nie określiła terminu porodu i nie zdradzała płci malucha. 

Tymczasem jej fani z zapartym tchem śledzą przygotowywania młodej mamy do powitania maluszka na świecie. Gwiazda długo zwlekała z zakupem wyprawki i przygotowaniem pokoju dla dziecka. Wygląda jednak na to, że wszystko jest prawie gotowe.

"Ups, chyba zdradziłam za dużo"

W jednym z ostatnich instastory aktorka pokazała, w jakim stylu będzie urządzony pokoik dziecka. W wystroju wnętrza dominują beże i naturalne dodatki. Jednak nie to zwróciło największą uwagę followersów.

Na nagraniu widać, że osłonki do przewijaka są w kolorze niebieskim. To od razu wzbudziło podejrzenia, że gwiazda powita na świecie chłopca. 

Zdradziła płeć dziecka?
Zdradziła płeć dziecka?© Instagram

- Jest też kolor niebieski. O! Chyba coś zdradziłam - powiedziała w opublikowanym filmiku. Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami. Teraz jednak aktorka milczy jak zaklęta. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na rozwiązanie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Nowy Aranż odcinek 2

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (9)