Blisko ludziAgnieszka Woźniak-Starak na wernisażu "Realizm istotny". Jest coś, czego się trzyma po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu "Realizm istotny". Jest coś, czego się trzyma po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu "Realizm istotny". Jest coś, czego się trzyma po śmierci męża

19.12.2019 11:56, aktual.: 19.12.2019 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak długo nie pokazywała się publicznie po tym, jak zmarł jej mąż, Piotr Woźniak-Starak. Teraz coraz częściej możemy ją zobaczyć. Za każdym razem trzyma się podjętej przed siebie decyzji.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się ostatnio na wernisażu wystawy "Realizm istotny" ufundowanej przez Starak Foundation. Przedstawia ona malarstwo powojenne autorstwa Marii Jeremy i Andrzeja Wróblewskiego. Fotoreporterzy zwrócili uwagę na jeden istotny szczegół.

Agnieszka Woźniak-Starak - wernisaż wystawy "Realizm istotny"

Istnieje zasada, że po śmierci męża obrączkę przekłada się na lewą rękę. Prezenterka od śmierci męża postanowiła całkowicie zrezygnować z noszenia jej. Nie założyła jej też na ostatnie wydarzenie, na którym się pojawiła.

Woźniak-Starak wciąż nosi jednak pierścionek zaręczynowy. Wiąże się z nim bardzo romantyczna historia. Piotr Woźniak-Starak wręczył go jej w romantycznych okolicznościach. Podczas balu fundacji TVN uklęknął na scenie i poprosił prezenterkę o rękę. Pierścionek miał dla niego duże znaczenie sentymentalne. To podarunek jego biologicznego ojca, Jerzego Woźniaka dla Anny Woźniak-Starak.

Obraz
Obraz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.