Blisko ludziAleksandra Kwaśniewska wspomina wesele. Opublikowała zdjęcie w drugiej sukni

Aleksandra Kwaśniewska wspomina wesele. Opublikowała zdjęcie w drugiej sukni

Aleksandra Kwaśniewska wspomina wesele
Aleksandra Kwaśniewska wspomina wesele
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
25.11.2021 15:36

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha w 2019 roku był głośnym wydarzeniem w polskim show-biznesie. Media śledziły przygotowania do przyjęcia, omawiano listę gości, a w dniu ceremonii szczegółowo komentowano sukienkę panny młodej. Teraz dziennikarka opublikowała zdjęcie, które wcześniej nie widziało światła dziennego.

Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach są małżeństwem od 9 lat. Ola w dniu rocznicy opublikowała sentymentalny post. Zaznaczyła w nim, że połączyła ją z mężem miłość do żartów. Obydwoje słyną ze specyficznego poczucia humoru.

Piękny ślub

Ślub pary odbył się we wrześniu 2012 roku i zyskał miano najgłośniejszego wydarzenia w polskim show-biznesie. Panna młoda wystąpiła w sukni zaprojektowanej przez Sabinę Pilewicz. Na ślubie i przyjęciu zgromadzili się wyśmienici goście. Huczne wesele miało miejsce w hotelu pod Warszawą.

Aleksandra Kwaśniewska zatańczyła pierwszy taniec w sukni z ogromnym rozporkiem. Kreacja miała ozdobną górę i była zwiewna. Zapewne bardzo wygodnie się w niej tańczyło. A jaką muzykę wybrali państwo młodzi? Okazuje się, że zdecydowali się na utwór "The Nearness Of You" Jamesa Taylora.

"Ale śpiewał pan młody" - zaznaczała Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie ze swoimi fanami na Instagramie.

Córka byłego prezydenta wspomina wesele
Córka byłego prezydenta wspomina wesele© Instagram.com

Dlaczego Aleksandra Kwaśniewska nie nosi obrączki?

Fani zapytali córkę prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego również o to, dlaczego na jej palcu nie widać obrączki. Gwiazda odpowiedziała, że powód jest prozaiczny. Pierścionek ją uciska.

"To zabawne, jak wielu z Was mnie o to pyta (ja w ogóle nie zwróciłabym na to uwagi). Powód jest zupełnie prozaiczny. Zdjęłam, bo puchły mi palce. A potem zapomniałam, że zdjęłam" - wyjaśniła.

Związek na dobre i złe

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach po raz pierwszy spotkali się w 2009 roku w Radiu Zet. Muzyk wręczył pamiętnego dnia swoją płytę. Kolejne spotkanie nastąpiło w domu Doroty Szelągowskiej i jej ówczesnego męża Adama Sztaby. - Bardzo marzyliśmy o tym, by Ola i Kuba się poznali. Zaprosiliśmy ich kiedyś do siebie. Wszystko zaczęło się więc na naszym balkonie - wspominał kompozytor.

Związek pary rozkwitł na tyle, że kilka lat później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Za rok będą obchodzić 10 rocznicę ślubu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także