Trwa ładowanie...
d1zxaut

Aleksandra Olszewska Miss Polski Wirtualnej Polski

Miss Polski Wirtualnej Polski 2015 została Aleksandra Olszewska, 19-latka z Poznania. Pokonała aż 30 kobiet, z którymi konkurowała o ten tytuł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Olszewska Miss Polski Wirtualnej Polski
(WP.PL)
d1zxaut

31 kandydatek walczyło o miano najpiękniejszej Polki, jednak - jak wiadomo - korona jest tylko jedna. Magdalena Bieńkowska została Miss Polski 2015. Z kolei Miss Polski Wirtualnej Polski 2015 została Aleksandra Olszewska, 19-latka z Poznania. Pokonała aż 30 konkurentek.

Na Aleksandrę Olszewską internauci oddali aż 55641 tys. głosów. Zdobywczyni zaszczytnego tytułu odebrała gratulacje od Karoliny Wierzbińskiej, Wydawcy Serwisów Lifestylowych Wirtualnej Polski (na zdjęciu poniżej).

fot. AKPA

Ola ma 175 cm wzrostu, a jej wymiary to 87-64-82. Studiuje marketing internetowy w Poznaniu. W niedalekiej przyszłości planuje otworzyć własną knajpkę.

d1zxaut

Prowadzi bardzo aktywny tryb życia, latem pływa na windsurfingu, zimą preferuje narty. Ma wiele marzeń. Na liście jest m.in. skok ze spadochronem, wycieczka po Azji, jednak priorytetem dla niej jest posiadanie w przyszłości pełnej i szczęśliwej rodziny.

W walce o tytuł wspierało ją wiele osób, m.in. partner. Po jednej z prób choreograficznych dostała informacje, że ma się udać do recepcji. Czekał tam na nią bukiet kwiatów i kotek od ukochanego.

- Dało mi to więcej motywacji do dalszej pracy, choć i tak wiem, że dochodząc do finału już wygrałam - mówi Aleksandra Olszewska.

Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, zapytana przez redakcję serwisu WP Kobieta o to, co zmieniło się w jej życiu po wygraniu konkursu, odpowiedziała: Do tamtego roku byłam zwykłą dziewczyną. Nagle moje życie nabrało nowego sensu, kolorów i możliwości.
Dodajmy, że konkurs co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej Polki.

Tak głosowali internauci Wirtualnej Polski
d1zxaut

Podziel się opinią

Share

d1zxaut

d1zxaut