Trwa ładowanie...
Megafon.pl
alessandra ambrosio

Alessandra Ambrosio z wojowniczymi żółwiami

Modelka Victoria's Secret Alessandra Ambrosio zadebiutuje na dużym ekranie.

Share
Alessandra Ambrosio z wojowniczymi żółwiami
Źródło: ONS.pl
d1edug6

Modelka Victoria's Secret Alessandra Ambrosio zadebiutuje na dużym ekranie. Supermodelka wystąpi w kontynuacji filmu "Wojownicze żółwie ninja". Zdjęcia zaplanowane w Nowym Jorku i Buffalo rozpoczną się w kwietniu. Budżet szacowany jest na 70 milionów dolarów, z czego 63 ma być wydanych na prace w Nowym Jorku.

Przypomnijmy, że "Wojownicze żółwie ninja" gościły w kinach w sierpniu minionego roku. W głównych rolach wystąpili Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, Alan Ritchson, Noel Fisher i Pete Ploszek.

Pierwszą odsłonę reżyserował Jonathan Liebesman, drugą ma się zająć David Green. Scenariusz napisali Josh Appelbaum i Andre Nemec.

d1edug6

W obsadzie oprócz supermodelki znalazły się inne sławy nie związane bezpośrednio z kinem. Obok żółwi zobaczymy bowiem kilku graczy drużyny L.A. Clippers, w tym DeAndre'a Jordana, Matta Barnesa, J.J. Redicka, Austina Riversa i Spencera Hawesa.

Premiera sequela zaplanowana została na 3 czerwca 2016 roku.

Ambrosio otrzymała również propozycję zagrania w filmie "Daddy's Home", w którym partnerować będzie m.in. Markowi Wahlbergowi i Willowi Ferrellowi.

(Megafon.pl/ma)

d1edug6

Podziel się opinią

Share
d1edug6
d1edug6