GwiazdyAlicja Bachleda-Curuś z przystojnym mężczyzną. Też jest aktorem

Alicja Bachleda-Curuś z przystojnym mężczyzną. Też jest aktorem

Alicja Bachleda-Curuś z przystojnym mężczyzną. Też jest aktorem
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
09.02.2019 12:52, aktualizacja: 10.02.2019 11:14

Alicja Bachleda-Curuś pozuje na zdjęciu w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Wcześniej aktorka była widziana z Marcinem Gortatem.

W listopadzie 2008 roku Alicja Bachleda-Curuś związała się z aktorem Colinem Farrellem. Rok później na świat przyszedł syn pary - Henry Tadeusz Farrell. Jednak ich związek nie przetrwał. Oficjalnie rozstali w 2011 roku.

Od tego czasu media rozpisują się na temat życia uczuciowego aktorki. Widziano gwiazdę w towarzystwie koszykarza Marcina Gortata. Jednak nigdy nie została potwierdzona informacja o ich romansie.

Ostatnio Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie z przystojnym Parkerem Torresem. Aktor, tak jak ona mieszka na co dzień w Nowym Jorku. W piątkowy wieczór postanowili udać się na kolację do jednej z lokalnych knajpek.

Z opisu dołączonego do fotografii wynika, że łączy ich relacja czysto koleżeńska. Internauci są zachwyceni przystojnym znajomym gwiazdy. Jedna z użytkowniczek Instagrama napisała: "Bardzo przystojny przyjaciel", kolejna osoba dodała: "Love you!".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta