GwiazdyPatrycja Wódz była finalistką "Idola". Dziś zajmuje się czymś zupełnie innym

Patrycja Wódz była finalistką "Idola". Dziś zajmuje się czymś zupełnie innym

Co dzisiaj robi Patrycja Wódz?
Co dzisiaj robi Patrycja Wódz?
Źródło zdjęć: © East News | PIOTR TARASEWICZ
16.09.2021 08:30

Widzowie poznali Patrycję Wódz w programie "Idol". Wokalistka zawsze podkreślała, że śpiewanie to nie jest jej największa pasja. Postanowiła więc spełniać swoje marzenia i zawodowo zajęła się inną dziedziną artystyczną.

Patrycja Wódz, dzisiaj Patrycja Wódz-Kujawska, nigdy nie ukrywała, że śpiewanie nie jest jej największą pasją. Widzowie mogą znać ją z pierwszej edycji "Idola", w którym dotarła aż do finału! Pod koniec programu kobieta podkreślała, że jej największą życiową pasją i powołaniem jest taniec, nie śpiew.

Szansa na Eurowizji

Cztery lata po udziale w "Idolu", Patrycja Wódz wraz z zespołem Queens przygotowywała się do występu podczas 51. Konkursu Piosenki Eurowizji 2006. Celebrytka układała na tę okazję układ choreograficzny, który później był mocno chwalony. Ostatecznie okazał się najmocniejszą stroną całego występu.

- Jesteśmy zespołem, który działa na rynku od niedawna i nie nastawiamy się na wygraną. Wiadomość, że jury Krajowego Finału Eurowizji wybrało naszą piosenkę do głównej piętnastki z tak wielu nadesłanych utworów, które były selekcjonowane, jest już naprawdę wielkim sukcesem - mówiła Patrycja w rozmowie z "Angorą".

Dziewczyny nie przeszły jednak preselekcji i nie wyjechały do Aten, aby zaprezentować się szerszej publiczności. Rozpoznawalność jaką zdobyły postanowiły wykorzystać do nagrania własnej płyty przy produkcji której pracowali tacy artyści jak Robert Janson czy Romuald Lipko. Niestety, krążek nie odniósł sukcesu.

Patrycja Wódz pojawiła się też na okładce pisma dla panów "CKM". Ten numer cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Trzy miesiące później wokalistka postanowiła rozstać się z zespołem. Przez długi czas nikt nie wiedział, co się z nią dzieje.

Patrycja Wódz została zawodową tancerką

Okazało się, że po rozstaniu z zespołem Patrycja Wódz skupiła się na tańcu. Brała udział w mistrzostwach w tańcu show-dance, kilkakrotnie została Mistrzynią Polski, zdobyła też tytuł Wicemistrzyni Europy i Świata.

Tancerka występowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni, obecnie pracuje w Teatrze Roma. Kiedy wyszła za mąż i urodziła dwoje dzieci, nie chciała wracać do show-biznesu i skupiła się na życiu rodzinnym.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Queens - I Fell In Love (Eurovision 2006)

Patrycja Wódz-Kujawska
Patrycja Wódz-Kujawska© East News
Zespół Queens z Kubą Wesołowskim
Zespół Queens z Kubą Wesołowskim© East News
Źródło artykułu:WP Kobieta