Blisko ludziAndrzej Duda składa życzenia z okazji Dnia Kobiet. Agacie Kornhauser-Dudzie wręczył uroczy bukiecik

Andrzej Duda składa życzenia z okazji Dnia Kobiet. Agacie Kornhauser-Dudzie wręczył uroczy bukiecik

Andrzej Duda składa życzenia z okazji Dnia Kobiet. Agacie Kornhauser-Dudzie wręczył uroczy bukiecik
Źródło zdjęć: © ONS
08.03.2020 11:48, aktualizacja: 08.03.2020 14:59

Prezydent Andrzej Duda opublikował romantyczne zdjęcie z żoną Agatą Kornhauser-Dudą. Wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet złożył serdeczne życzenia.

Prezydent Andrzej Duda opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoją małżonką w swoim gabinecie. Para uśmiechała się i obejmowała.

Andrzej Duda składa paniom życzenia

Agata Kornhauser-Duda wygląda na zadowoloną. Ma na sobie elegancki biały żakiet w czarne róże, a w rękach trzyma uroczą wiązankę białych kwiatów, którą najpewniej dostała od swojego męża. Spod marynarki wystaje czarna, prosta sukienka, do której dobrała skromne kolczyki. Musimy przyznać, że w takim wydaniu wygląda bardzo gustownie.

Andrzej Duda postanowił jednak złożyć życzenia nie tylko małżonce, ale również innym kobietom, co uczynił w opisie pod zdjęciem.

"Życzę paniom wielu nowych sukcesów – ale też zasłużonego wytchnienia, dobrego zdrowia, szczęścia i harmonii w gronie kochających bliskich oraz spełnienia wszelkich planów i marzeń. Wszystkiego dobrego!" – napisał prezydent.

Pod najnowszym zdjęciem prezydenta bardzo szybko pojawiły się liczne komentarze.

"Dziękuję panie prezydencie i wzajemnie dla pana żony wszystkiego najlepszego", "To ten piękny bukiecik" – pisali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl