GwiazdyAneta Kręglicka pokazała mamę. To po niej odziedziczyła urodę

Aneta Kręglicka pokazała mamę. To po niej odziedziczyła urodę

Aneta Kręglicka stawia rodzinę na pierwszym miejscu
Aneta Kręglicka stawia rodzinę na pierwszym miejscu

17.11.2021 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aneta Kręglicka rzadko odkrywa przed internautami swoje życie prywatne. Była Miss Świata właśnie zrobiła wyjątek i pokazała na Instagramie zdjęcie ukochanej mamy.

Aneta Kręglicka zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety w 1989 roku. Była pierwszą i jak na razie jedyną Polką z koroną Miss Świata.

Szybko zaczęły pojawiać się liczne propozycje współpracy z projektantami. Z czasem Kręglicka zaczęła rozwijać się również na wielu innych płaszczyznach. Otworzyła fundację oraz agencję reklamową. Wróciła też do nauki. W 2005 rozpoczęła studia doktoranckie na SGH w Warszawie.

Rodzina najważniejsza

Prywatnie jest szczęśliwą żoną, matką i córką. W 1998 roku poślubiła reżysera Andrzeja Żaka, a w 2000 roku na świat przyszedł ich syn Aleksander.

Aneta Kręglicka chętnie udziela się w mediach, ale jednocześnie niechętnie mówi o rodzinie. "Rzadko pokazuję rodzinę i pilnuję tej zasady, ale są momenty szczególne, gdy od niej odstępuję" - przyznała na Instagramie.

Taką okazją okazało się miłe popołudnie w towarzystwie mamy. Była Miss przyjechała do rodzinnego domu na tradycyjny obiad. "Na leniwych u mamuni. Podobno za rzadko się uśmiecham, moja mama całe życie robi to za nas dwie" - skomentowała, publikując zdjęcie swojej 81-letniej mamy.

Co prawda nie widać zbyt dobrze twarzy kobiety, ale można dostrzec uśmiech na jej twarzy i liczne podobieństwa z Anetą, chociażby bardzo podobny kolor włosów.

56-letnia Aneta Kręglicka ceni sobie ciepło rodzinnego domu i sama również taki zbudowała. "Postanowiłam troszkę olewać pewne rzeczy. Niedawno miałam urodziny i powiedziałam sobie, że przede wszystkim odpuszczam z perfekcjonizmem, z tą upierdliwością co do detalu. Jestem gospodynią domową. Codziennie gotuję, prasuję i piorę. Okien może osobiście nie myję, ale robię dużo w domu. Jestem w 100 procentach kobietą, matką i żoną" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" kilka lat temu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)