Trwa ładowanie...

Angelina Jolie wściekła na Brada Pitta. "Niech się zachowa jak ojciec"

Brad Pitt odpowiedział na zarzuty żony, że nie łoży na 6-tkę ich dzieci. Stwierdził, że oddał jej 9 mln dolarów. Ona teraz odpowiada i to naprawdę ostro. Słynna eks-para rozpoczyna otwartą wojnę.

Share
Angelina Jolie wściekła na Brada Pitta. "Niech się zachowa jak ojciec"
Źródło: Getty Images
dzm3l94

Po tym, jak zespół Brada Pitta złożył dokumenty, w których twierdził, że już zapłacił wystarczająco za opiekę nad dziećmi i dał jej pożyczkę, zespół prawny Angeliny Jolie wydał specjalne oświadczenie dla tygodnika "Us Weekly".

"Zgłoszenie Angeliny było pod każdym względem zgodne z prawem i zgodne z faktami" – pisze prawniczka Jolie, Samantha Bley DeJean. Aktorka zarzuciła mężowi, że ten nie płaci alimentów. Brad natychmiast zareagował, twierdząc, że przekazał jej już 9 mln dolarów. "To rażąca próba zaciemnienia prawdy i odwrócenia uwagi od faktu, że nie spełnił on w pełni swoich prawnych zobowiązań względem dzieci" – odpowiada mu w imieniu klientki Bley DeJean.

Jak tłumaczy adwokatka, w 2016 r., kiedy to Pitt rzekomo użył przemocy wobec syna, Angie wyprowadziła się z dziećmi ze wspólnego domu. Za opłatę nowego, częściowo odpowiedział Brad, który udzielił w tym celu pożyczki żonie. "Angelina oczywiście to docenia, ale pożyczka to nie alimenty" – przekonuje przedstawicielka gwiazdy, dodając, że chodzi jej tylko o to, by aktor zachowywał się jak na ojca przystało.

dzm3l94

"Angelina prosi Brada o 50-procentowe pokrycie wydatków na dzieci. Przez ostatnie dwa lata, musiała stawić czoła większości problemów bez jego udziału" –podkreśla prawniczka, dodając, że alimenty nie są opcjonalne w Kalifornii. Zgodnie z prawem, ojciec płaci je dobrowolnie. "Bez żądania lub nakazu sądowego. Mamy nadzieję, że sprawę da się rozwiązać bez dalszej zwłoki lub pozerstwa" – kończy Bley DeJean.

Nie wygląda to dobrze, a jeszcze w konflikt wtrąca się Jennifer Aniston. I zdecydowanie nie stoi po stronie swojej następczyni. "Jen czuje się okropnie. Nie jest w stanie wyobrazić sobie walki, z kimś tak wpływowym jak Angelina, zwłaszcza gdy chodzi o dzieci. Jen zna Brada na wylot i wie, że bardzo cierpi, prowadząc niechcianą wojnę. Jej zdaniem, Angie powinna się wstydzić i przestać zachowywać się jak dziecko" – informuje źródło "HollywoodLife".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dzm3l94

Podziel się opinią

Share
dzm3l94
dzm3l94