Trwa ładowanie...

Ania Lewandowska prosi internautów o pomoc. Chodzi o dobre imię jej córki

Klarę, córeczkę Anny i Roberta Lewandowskich, jeszcze przed narodzinami nazywano "polskim Royal Baby", a tuż po jej przyjściu na świat na Instagramie pojawiło się jej konto. Jak się okazuje, konto było fałszywe – Anna Lewandowska zaapelowała do fanów, by pomogli jej w pozbyciu się konta.
O tym, że fałszywe konto Klary istnieje, Lewandowska dowiedziała się od jednej z użytkowniczek Instagrama.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ania Lewandowska prosi internautów o pomoc. Chodzi o dobre imię jej córkiŹródło: Instagram.com, fot: Anna Lewandowska
d3n2kzq

– Pani Aniu! Ktoś się od dłuższego czasu podszywa pod Pani córkę!! To nazwa tego konta @klara-lewandowska. Ta osoba oszukuje ludzi. Na InstaStory publikuje zdjęcia i do tego jakieś bzdurne napisy, które nie są prawdziwe. Mamy zgłaszać konto?! – zapytała zaniepokojona internautka.

Anna Lewandowska zareagowała błyskawicznie. – Tak, proszę o zgłoszenie – napisała. Z pewnością nie cieszy jej fakt, że ktoś wykorzystuje wizerunek jej i jej córki do promowania własnego konta na Instagramie.

Wspomniane konto powstało 22 czerwca i ma już 16 tys. fanów. Znajdują się na nim zdjęcia Anny Lewandowskiej i jej męża, zaczerpnięte z ich profili. Pojawia się też zdjęcie pewnego tajemniczego bobasa. – Ludzie nie potrafią zrozumieć, że to fikcyjne konto i że ten chłopczyk na zdjęciu to nie Klara – komentuje jedna z internautek.

Nie jest to zresztą jedyne fałszywe konto Klary Lewandowskiej na Instagramie. Kolejne nosi nazwę @klara.lewandowska i zostało założone przez "Fanów Rodziny Lewandowskich". To konto cieszy się jednak znacznie mniejszą popularnością. Jak widać, zawsze znajdą się osoby, które zechcą wykorzystać popularność innych do własnych celów.

Zobacz też: "Podoba im się to, że są obserwowani. Nie wiem czy zazdrościć, czy współczuć!"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3n2kzq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n2kzq
d3n2kzq