GwiazdyAnia Lewandowska zaplanowała karierę Klary? "Może pójdzie w ślady mojej mamy"

Ania Lewandowska zaplanowała karierę Klary? "Może pójdzie w ślady mojej mamy"

Ania Lewandowska zaplanowała karierę Klary? "Może pójdzie w ślady mojej mamy"
Źródło zdjęć: © East News
Paulina Brzozowska
05.11.2017 11:09, aktualizacja: 05.11.2017 11:38

Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach, a jej rodzice z dumą prezentują światu śliczną i zdrową córeczkę. Media w całym kraju aż huczą o każdej ich fotografii i jakimkolwiek doniesieniu z życia rodziny Lewandowskich. Tym razem Anna postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i w telewizji śniadaniowej zdradziła, czy planuje już karierę córki i czy zamierza niebawem sprawić Klarze rodzeństwo.

Anna wystąpiła w niedzielnym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN", w którym rozmawiała z prowadzącymi o swoim kalendarzu motywacyjnym, którzy miał swoją premierę kilka dni temu. Zapytana o to, do kogo skierowany jest jej kalendarz, Lewandowska odpowiedziała: - To jest książka dla tych, którzy potrzebują motywacji. Motywacja jest potrzebna dla każdego, czy to w kwestii sportu, czy to diety. Chciałam podzielić się garścią inspiracji i zdrowych przepisów- wyjaśniła.

Dodatkowo podzieliła się z widzami ciekawostką dotyczącą realizacji postanowień. Tych noworocznych i nie tylko. - Każdy zapisany cel zbliża jego realizację o 42 proc. Ja zawsze staram się osiągać swoje cele, które mam spisane w postaci listy - powiedziała Anna.

Wtedy też ze strony prowadzących padło pytanie, czy na tegorocznej liście pojawiła się Klara. - Nie wszystko da się przewidzieć, ale tak, planowaliśmy to - ze śmiechem przyznała trenerka.

Kiedy temat zszedł już na córkę Lewandowskich, Anna postanowiła opowiedzieć, czy planuje dla Klary karierę sportową, a jeśli tak to w jakiej dyscyplinie. -Nie mam planów dla Klary. Sama zdecyduje, co będzie robić. Chcemy przedstawić jej wachlarz możliwości. Może zostanie pianistką, tak jak moja mama? Moja rodzina jest ukierunkowana artystycznie. Mama gra, a brat maluje. Może Klara pójdzie w ich ślady? Do sportu nie będę jej przymuszać - powiedziała.

Mimo to córeczka towarzyszy trenerce w codziennych treningach, co widać było na ostatniej fotografii obu pań, która w mgnieniu oka poniosła się w sieci. - Bawimy się już na siłowni i ćwiczymy razem w domu. Klarcia jest ze mną od samego początku. Nigdy się nie bała. To jest niesamowicie uśmiechnięte i otwarte dziecko - zdradziła Lewandowska.

W końcu w programie pojawił się wątek ewentualnego rodzeństwa Klary. Na pytanie, czy Lewandowscy planują wkrótce kolejnego potomka, Anna roześmiała się i przyznała, że kocha dzieci i jest to niewykluczone.

W takim razie pozostaje nam tylko oczekiwanie na braciszka lub siostrzyczkę Klary i obserwowanie kariery małej gwiazdy.