Blisko ludziAnja Rubik flirtuje z Matą i czule na niego patrzy. Teledysk zapiera dech w piersiach

Anja Rubik flirtuje z Matą i czule na niego patrzy. Teledysk zapiera dech w piersiach

Anja Rubik flirtuje z Matą i czule na niego patrzy. Teledysk zapiera dech w piersiach
Źródło zdjęć: © Instagram
11.10.2021 10:31

Modelka Anja Rubik zagrała w najnowszym teledysku Maty, czyli Michała Matczaka. Utwór na popularnej platformie internetowej obejrzało w ciągu kilkunastu minut ponad pół miliona osób. W klipie wziął również udział aktor Tomasz Kot.

"Teledysk na skalę światową, tak jak modelka, która bierze w nim udział! Ania, gratulacje także dla Ciebie!", "Nie wyobrażam sobie lepszej kandydatki do tej roli niż właśnie Anja Rubik" – skomentowali dzieło polskiego rapera internauci.

Anja Rubik wcieliła się w rolę syreny

Na YouTubie można już obejrzeć teledysk do utworu "Szafir" polskiego młodego rapera Maty. W jedną z głównych ról wcieliła się modelka, działaczka społeczna i prezenterka Anja Rubik. Jej gościnny występ spotkał się z ciepłym przyjęciem. Fani byli zafascynowani jej charakteryzacją. W składzie ekipy znalazł się również Tomasz Kot, który wcielił się w rolę sprzedawcy kwiatów.

Historia, która jest opowiedziana w klipie, to opowieść o miłości. Mata zauważa syrenę w pobliżu Wisły i zabiera ją do domu, tam polewa wodą, aby przeżyła. Anja Rubik ma syreni ogon, długie blond włosy i nagi biust. Wygląda jak najprawdziwsza syrena.

Utwór i teledysk promują album Maty "Młody Matczak", który bije rekordy popularności i aktualnie jest w sprzedaży.

Mata - Szafir

Kim jest Mata?

Mata to Michał Matczak, polski raper, syn prawnika prof. Marcina Matczaka, będącego jednym z najgłośniejszych krytyków zmian przeprowadzanych w sądownictwie przez Prawo i Sprawiedliwość. Ojciec rapera, prof. Matczak, naukowo zajmuje się teorią i filozofią prawa, a w swojej praktyce radcowskiej koncentruje się na prawie farmaceutycznym i żywnościowym.

11 grudnia Mata wypuścił utwór "Patointeligencja", który odbił się szerokim echem w sieci. W zaledwie tydzień od publikacji piosenka osiągnęła ogromną popularność. Miała 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Od tamtego czasu Mata regularnie tworzy i odnosi sukcesy muzyczne.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta