Blisko ludziAnna Bey jest specjalistką od związków. Doradziła teraz, jak poderwać i zatrzymać przy sobie majętnego partnera

Anna Bey jest specjalistką od związków. Doradziła teraz, jak poderwać i zatrzymać przy sobie majętnego partnera

Doradza, jak poznać i zatrzymać przy sobie majętnego partnera
Doradza, jak poznać i zatrzymać przy sobie majętnego partnera
Źródło zdjęć: © Instagram

18.04.2021 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

34-latka zasłynęła tym, że obraca się w towarzystwie bogatych mężczyzn. Stało się to jej sposobem na życie. Teraz doradza innym kobietom, jak zatrzymać przy sobie drugą połówkę. W jednym z filmików mówi szczegółowo, co zrobić, aby podtrzymać płomień w związku.

Szwedka Anna Bey opowiada na jednym ze swoich nagrań w serwisie youtube.com, jak poderwać i zatrzymać przy sobie mężczyznę. Kobieta zyskała popularność w sieci i status ekspertki od związków. Jej profil na Instagramie obserwuje już prawie 300 tysięcy osób.

Jako pierwszy punkt wymienia kwestię bezpieczeństwa w związku. Mówi, że jak kobieta cały czas martwi się o swoją pozycję w relacji, czuje się niepewna, dopytuje, czy partner jej na pewno nie opuści, to może się liczyć z odtrąceniem. – Brak poczucia bezpieczeństwa w kobiecie jest wielkim zabójcą związku, więc zacznijcie sobie to uświadamiać i rozpoznawać oraz kwestionować swoją niepewność – przekonuje ekspertka.

Dalej doradza, aby grać trudną do zdobycia kobietę. O co chodzi w takim podejściu do relacji? Wyjaśnia, aby nie czekać z niecierpliwością na telefon partnera, ale mieć swoje życie. Mówi, że nie można mieć obsesji na punkcie drugie połówki, bo to jest początek kryzysu.

- Nie powinnyśmy być dla nich dostępne przez cały czas, ponieważ wtedy nie będą cenić momentu, w którym faktycznie jesteśmy dostępne i czasu, który im dajemy – twierdzi Bey. 

"Stawiaj granice"

Bey mówi, że mężczyzna również potrzebuje się wygadać. Doradza więc, aby nie oceniać jego, kiedy się otworzy i zacznie dzielić emocjami. Szczerość może scalić związek. Krytyka go zabić.

Opowiada również, że mężczyźni powinni szanować swoje partnerki, więc trzeba tak się zachowywać, aby na uznanie i szacunek zasłużyć. Osiągnięcia celu upatruje w stawianiu jasnych granic w związku. – Wierzcie lub nie, ale nie ma szybszego sposobu na podniesienie własnej wartości w oczach ludzi, niż zwykłe słowo: granice. I właśnie to czyni z kobiety, kobietą o wysokiej wartości, która nie boi się żądać szacunku i wyznaczać granic – przekonuje Szwedka.

Na koniec podaje, że w relacji z mężczyzną należy wykorzystać swój największy atut i moc, czyli kobiecość. Trzeba zatem jej zdaniem, obdarzać mężczyznę ciepłym uczuciem, bliskością, miłością, ale nie być jednocześnie "jego wycieraczką".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (47)
Zobacz także