GwiazdyAnna Kalczyńska: Nie mam siły ani czasu, by chodzić po sklepach. Korzystam z pomocy stylistki

Anna Kalczyńska: Nie mam siły ani czasu, by chodzić po sklepach. Korzystam z pomocy stylistki

21.04.2016 10:21, aktualizacja: 21.04.2016 11:56

Podoba wam się styl dziennikarki?

Odkąd Anna Kalczyńska została prezenterką "Dzień Dobry TVN" znalazła się w centrum zainteresowania mediów, a jej stylizacje często analizowane są w najdrobniejszych szczegółach.

Dziennikarka zdradziła, że w kształtowaniu wizerunku zdaje się na pomoc stylistki. Twierdzi, że sama nie ma czasu ani ochoty na odzieżowe zakupy przed oficjalnymi imprezami. Za wizerunek Anny Kalczyńskiej odpowiada stylista Alicja Napiórkowska. To ona wybiera dla niej kreacje na oficjalne wyjścia. Dziennikarka twierdzi, że przy tempie życia jakie prowadzi, pomoc stylistyki jest niezbędna.

- Nie miałabym zwyczajnie już siły ani czasu na to, żeby jeszcze latać po sklepach i wybierać jakieś propozycje, kreacje i dopasowywać je do swojego stylu - mówi prezenterka.

Na co dzień prezenterka wybiera luźne stylizacje. Zwłaszcza w kwestii obuwia stawia na wygodę. Szpilki zakłada głównie na wieczorne wyjścia i wtedy jest w stanie kupić bardzo dość drogą parę.

- Na co dzień biegam z trójką dzieci, więc muszę przede wszystkim czuć się wygodnie i komfortowo, żeby po prostu czuć się w tym i odpowiednio, i żeby móc podbiec, jeśli to jest konieczne, czy wejść do piaskownicy - tłumaczy Kalczyńska.

Podoba wam się styl dziennikarki?

Źródło artykułu:Newseria