Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska pokazała się w blondzie. Jasne kosmyki odjęły jej lat

Anna Lewandowska rzadko eksperymentuje z wizerunkiem. Od lat jest wierna jednej fryzurze - dłuższym włosom w odcieniu ciepłego brązu. Ostatnio coś się jednak zmieniło - gwiazda pokazała się w burzy jasnych włosów. To zasługa fryzjera czy wakacyjnego słońca?

Anna Lewandowska pokazała się w jasnych włosach Anna Lewandowska pokazała się w jasnych włosach Źródło: AKPA
d3yogkm
d3yogkm

Anna Lewandowska stawia na naturalność. Rzadko nosi mocny makijaż i krzykliwe stroje. Najlepiej czuje się w luźnym, lekko sportowym wydaniu. Od dwóch tygodni małżeństwo sportowców cieszy się urlopem na słonecznej Majorce. Okazuje się, że relaks, słońce i morze to najlepsze kosmetyki.

Uroki wakacji

Anna Lewandowska od kilku tygodni rozpieszcza fanów relacjami ze swoich rajskich wakacji. Widać, że rodzina świetnie się razem bawi. Lewandowscy korzystają zarówno z kąpieli słonecznych, jak i morskich. Celebrytka jednak stara się utrzymywać treningowy rytm - regularnie pokazuje filmiki z zestawami ćwiczeń, które mają za zadanie motywować fanki.

Państwo Lewandowscy na wakacjach nie przesadzają dietą, choć potrawy, które pokazują, sprawiają wrażenie zdrowych. Sławna mama nie ukrywa, że nie rezygnuje z typowo wakacyjnych przysmaków, np. lodów. 

d3yogkm

Romantyczna randka

Wczoraj Anna Lewandowska wybrała się na romantyczną kolację z mężem. Na okazję wybrała zwiewną brązową sukienkę, która podkreślała opaleniznę. Celebrytka pokazała się także w rozpuszczonych włosach. W oczy rzucają się jasne pasemka "Lewej". Kiedyś trenerka przyznała, że naturalnie ma dość jasne włosy, ale przyciemnia je ze względu na Roberta. Nam się wydaje, że piłkarz kocha swoją "Ann" w każdym wydaniu.

Anna Lewandowska pokazała się w wakacyjnym wydaniu fot. Instagram
Anna Lewandowska pokazała się w wakacyjnym wydaniu Źródło: fot. Instagram

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Anna Lewandowska: Posiłki zaczęliśmy jadać razem, bo jesteśmy częściej w domu.

d3yogkm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yogkm