Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska w wirze pracy. Już planuje kolejny intensywny rok

Zapracowana trenerka przyznała na Instagramie, że ostatnie tygodnie wymagają od niej zwiększonych pokładów energii. Nie zmienia to faktu, że stara się podołać misji i przygotować projekty, które wystartują w 2022 roku.

Share
Anna Lewandowska ma za sobą intensywny rok Anna Lewandowska ma za sobą intensywny rok Źródło: East News, fot: face to face
d14nnw5

Anna Lewandowska to prawdziwa bizneswoman i wulkan energii. Żona najbardziej rozpoznawalnego polskiego piłkarza prowadzi kilka biznesów, stara się też zawsze mieć czas dla córek. Jak czasem każdy, Anna momentami ma ciut za dużo na głowie. Celebrytka stara się jednak nie narzekać i zebrać w sobie wszystkie siły, aby doprowadzić wszystko do końca.

Anna Lewandowska jest przepracowana? Trenerka nie daje po sobie niczego poznać

Celebrytka jest zawsze bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi fanami życiem codziennym, przemyśleniami. To również z pomocą social mediów organizuje ćwiczeniowe live'y. Ostatni czas jest dla "Lewej" bardzo intensywny, czego nie ukrywa przed obserwatorami.

d14nnw5

- Nie wiem jak u was, ale ja ostatnio mam wrażenie, że znalezienie czasu na trening to dla mnie dodatkowy challenge! Bez wchodzenia w szczegóły, ostatnie dni dają mi nieźle w kość. Ale od czego są wyzwania! - podkreśla na Instagramie.

Mimo intensywnego zamknięcia roku, Lewandowska stara się nie zapominać o swoich fanach, dla których przecież tworzy wyzwania oraz przygotowuje kolejne wpisy na blogu, gdzie zachęca do zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Trenerka już ma wielkie plany na kolejne miesiące

O zwolnieniu tempa u Anny nie ma mowy. Lewandowska zawsze też podkreśla, że kocha swoją pracę. Z tego też względu, mimo zmęczenia, dzielnie dalej dopina kolejne projekty.

- Takim to sposobem wpadają kolejne cele na Nowy Rok. Póki co, wzmacniamy się w trwającym wyzwaniu, ale jak już wiecie, ja dopinam już kolejny, noworoczny challenge (30dniowy), który zagwarantuje nam wszystkim nie tylko zmianę nawyków na zdrowsze, ale i poprawi jakość snu, treningu oraz… nauczy skutecznie odpoczywać - zapowiada trenerka.

d14nnw5

Mamy nadzieję, że przy tej intensywnej pracy Lewandowska nie zapomina o swoim zdrowiu! Sama celebrytka wielokrotnie podkreśla, jak ważne przy szybkim tempie życia jest wspieranie organizmu m.in. przygotowując domowe shoty z witaminami.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Imperium biznesowe Anny i Roberta Lewandowskich. Są inwestorami ponad 30 projektów

d14nnw5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14nnw5
d14nnw5