GwiazdyAnna Mucha dawno nie była tak wściekła. "Jakim trzeba być prymitywem, idiotą"

Anna Mucha dawno nie była tak wściekła. "Jakim trzeba być prymitywem, idiotą"

Anna Mucha nie kryje oburzenia
Anna Mucha nie kryje oburzenia
AKPA

16.02.2022 21:06, aktual.: 16.02.2022 21:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha udała się na spacer po lesie. Nie udało jej się jednak zrelaksować. Zdenerwował ją bowiem widok porozrzucanych wszędzie śmieci. "Zobaczcie" - mówi oburzona.

Anna Mucha bardzo upodobała sobie media społecznościowe i to właśnie tam niemal codziennie dzieli się swoim życiem i nierzadko kontrowersyjnymi poglądami. Ostatnio podczas przerwy w nagraniach do kolejnych odcinków serialu "M jak miłość", udała się na spacer po lesie.

Anna Mucha nie wytrzymała

- Kręcenie to jest w dużej mierze oczekiwanie na swój moment. Ja w tej chwili, w ramach tego oczekiwania, wybrałam się na spacer niedaleko, tu, w okolicy. Zobaczcie, ile śmierci zdążyłam zebrać w ciągu kilku minut spaceru - aktorka poinformowała w relacji na żywo.

Po chwili jednak załączyła kolejne wideo i pełna nerwów obwieściła: - Nie będę się zastanawiać, jakim trzeba być prymitywem, idiotą, barbarzyńcą, głupkiem, kretynem, żeby zostawiać plastikowe butelki i śmieci po sobie w lesie, a jakim trzeba być moronem i d..., żeby robić to kilka metrów od zabudowań!

Na mocnych słowach się jednak nie skończyło. Mucha zorganizowała na Instagramie ankietę na temat jej ulubionych inwektyw, czym również, bez wątpienia, przyciągnęła uwagę internautów. Zresztą, zobaczcie sami.

Relacja Anny Muchy (Instagram)
Relacja Anny Muchy (Instagram)
Relacja Anny Muchy (Instagram)
Relacja Anny Muchy (Instagram)

Wyjątkowy debiut aktorski Anny Muchy

Przypomnijmy, że Anna Mucha Aktorka zadebiutowała w filmie Andrzeja Wajdy. Miała wówczas dziewięć lat. Niedługo później pojawiła się w "Liście Schindlera", którego reżyserem był sam Steven Spielberg. Jak dziś wspomina pracę z tak sławnym filmowcem?

- Rzeczywiście byłam przez niego wyjątkowo ceniona i lubiana. Traktował mnie poważnie, na partnerskim poziomie. Myślę, że wynikało to z jego osobistej klasy i poczucia spełnienia. Poza tym on jest ojcem dużej rodziny, więc ma inne podejście do dzieci - Mucha wyjawiła w rozmowie z Michałem Misiorkiem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (98)
Zobacz także