Trwa ładowanie...
d87vi3i

Anna Popek na wigilii TVP. Pokłóciła się o uchodźców

Anna Popek wstawiła zdjęcie z wigilii organizowanej przez TVP. Jeden z internautów przestrzegł ją przed namawianiem do przyjmowania w święta uchodźców. Ostro zareagowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Popek wdała się w dyskusję z internautą
Anna Popek wdała się w dyskusję z internautą (AKPA)
d87vi3i

"Coraz bliżej święta" – napisała pod wigilijną fotografią Anna Popek, do której pozowała z Przemysławem Babiarzem czy młodziutką piosenkarką Roksaną Węgiel. Większość komentarzy, jakie wywołał post, jest pozytywna. Pojawił się jednak też taki, który zdenerwował Annę Popek.

"Tylko proszę nie namawiać do zapraszania uchodźców na wigilię - bo to oswajanie Polaków na chama przez rząd, który obiecał niewpuszczanie. To jest poniżej krytyki" – zwrócił się do prezenterki zdenerwowany internauta. Ona zaraz go poprawiła, pisząc, że chodzi o obcokrajowców mieszkających w Polsce.

Odpowiedź Popek rozjuszyła internautę. "U mieszkających ? A kto ich ściągnął, proszę powiedzieć. Duch święty?" – odparował. Dla gwiazdy TVP to było już chyba za wiele, bo nie pozostała dłużna komentującemu. "A kto pracuje w Polsce, bo brakuje polskich rąk do pracy!? Trójca Święta?" – napisała, nie kontynuując tej dyskusji.

d87vi3i

Zobacz także: #11pytań: W pracy często boi się o życie. W zamian dostaje grosze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d87vi3i

Podziel się opinią

Share

d87vi3i

d87vi3i