Trwa ładowanie...
d1z8lkm

Anna Przybylska zmarła na raka trzustki. 5 lat po śmierci aktorki jej grób jest pełen zniczy

Anna Przybylska odeszła w 2014 r. po długiej walce z chorobą. Wciąż pamiętają o niej nie tylko rodzina i przyjaciele, ale też fani. Nie sposób tego nie zauważyć, gdy spojrzymy na jej grób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem trzustki
Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem trzustki (ONS.pl)
d1z8lkm

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w swoim rodzinnym domu w Gdyni Orłowie. Miała 35 lat. Jej śmierć była okropnym ciosem nie tylko dla jej bliskich, ale też dla wielbicieli, którzy pokochali ją za niezwykły talent, temperament i żywiołowość.

"Na pewno wszystkim nam bardzo brakuje Ani, bo ta autentyczność jest teraz na wagę złota. Ona była tak nieprzeciętnie zdolną aktorką, a przy tym prawdziwym, fajnym człowiekiem, takim z tym szczerym uśmiechem, który jest na okładce książki" - tak wspominała Anię w piątą rocznicę śmierci jej przyjaciółka, Katarzyna Bujakiewicz.

d1z8lkm

Anna Przybylska - rak trzustki

Po 5 latach od śmierci aktorki jej grób na Cmentarzu Marynarki Wojennej w Gdyni jest wciąż pełen zniczy i kwiatów. "Dziękuję za pamięć. Jak widać, po uprzątnięciu jeszcze trochę zostało..." - napisała na swoim profilu na Instagramie siostra aktorki Agnieszka Kubera. Pod zdjęciem jej grobu pojawiło się mnóstwo wzruszających komentarzy. "Moje światełko też tam stoi", "Takich ludzi się nie zapomina", "Pamiętamy" - to tylko niektóre z nich.

Jedna wypowiedź była szczególnie przejmująca. "Byłam tydzień temu, bo już mnie nie ma w Gdyni. Zawsze Aniulkę odwiedzam i sobie z nią rozmawiam... Całuję was mocno. Ona wciąż żyje w was i czeka na was po drugiej stronie" - czytamy.

Zobacz także: "Mężczyźni potrzebują czterech rzeczy". Joanna Przetakiewicz w szczerej rozmowie z Hanną Lis

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1z8lkm

Podziel się opinią

Share

d1z8lkm

d1z8lkm