Trwa ładowanie...

Anna z "Sanatorium miłości" udzieliła wywiadu. Zdradziła, co myśli o kolegach z programu

Program "Sanatorium miłości" emitowany przez Telewizję Polską cieszy się dużą sympatią telewidzów. Trzecia edycja misyjnego show wkrótce dobiega końca. Z tej okazji jedna z uczestniczek – Anna Król – postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

Share
Anna Król w programie "Sanatorium miłości"
Anna Król w programie "Sanatorium miłości"Źródło: Facebook
d3njvn8

Założenie "Sanatorium miłości" jest proste – dwunastu seniorów spędza turnus w sanatorium pod czujnym okiem kamer. Warunkiem wzięcia udziału w programie jest nie tylko wiek, ale także stan wolny – sześćdziesięcio i siedemdziesięciolatkowie mają bowiem nie tylko dobrze się bawić, lecz również szukać tytułowej miłości.

W poprzedniej edycji stały związek udało się stworzyć jednej parze: Gerardowi Makoszowi oraz Iwonie Mazurkiewicz. Jak będzie tym razem? Jeszcze nie wiadomo. Natomiast uczestniczy zaczynają udzielać wywiadów, a przy okazji zdradzać co nieco.

Głos zabrała ostatnio Anna Król – ciepła, ale niepozbawiona charakteru góralka z Rytra. Pani Anna w rozmowie z Pomponikiem przyznała, że dzięki programowi stała się bardziej asertywna. Surowo oceniła też kolegów z programu, mówiąc:

d3njvn8

- W pewnym okresie mężczyźni nie potrafią na siebie spojrzeć normalnym okiem - myślą, że są młodymi chłopakami i wszystko mogą. Choć mają po 60, 70 lat, szukają dużo młodszych partnerek i przygód na chwilę, a nie stabilizacji. Na kobiety w moim wieku patrzą jak na opiekunki, choć czasem zdarzają się wyjątki.

Pani Anna zadeklarowała też, że wciąż jest otwarta na bliskość i nie zapomina o namiętności. Wiele wskazuje jednak na to, że w programie nie udało się jej odnaleźć drugiej połówki.

Uczestniczka zapowiedziała również, że wiosną odbędzie się spotkanie kuracjuszy z trzeciej edycji "Sanatorium miłości". - Wtedy okaże się, kto się zakochał... – dodała pani Anna.

Nie jest tajemnicą, że serce atrakcyjnej blondynki zabiło w pewnym momencie szybciej do wysportowanego Zbigniewa. Jednak mężczyzna, choć początkowo sprawiał wrażenie zauroczonego, postawił na randki z innymi uczestniczkami. W kręgu jego zainteresowań znalazła się Janina, która podziela jego pasje.

d3njvn8

Jak powstaje reklama kosmetyków Merz Spezial?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3njvn8

Podziel się opinią

Share
d3njvn8
d3njvn8