GwiazdyKatarzyna Cichopek radzi, jak pokonywać problemy małżeńskie. Ma jeden sposób

Katarzyna Cichopek radzi, jak pokonywać problemy małżeńskie. Ma jeden sposób

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Źródło zdjęć: © AKPA

28.02.2021 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, że w małżeństwie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nie działo się dobrze, mówiła jakiś czas temu sama aktorka. W rozmowie z jednym z tabloidów przyznała, że nie zawsze jest u nich "cukierkowo". Jak zatem radzą sobie z kryzysami? Katarzyna Cichopek ma kilka sposóbów.

O kryzysach w małżeństwie w rozmowie z "Faktem", Katarzyna Cichopek mówiła tak:

- Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć - podkreśliła aktorka.

Rozmowa najlepszym sposobem na kryzys w małżeństwie

U Cichopek i Hakiela dotychczas udaje się zażegnywać kryzysy i wspólnie pokonywać pojawiające się problemy. Ich najlepszą i najskuteczniejszą metodą jest rozmowa.

- Przed pandemią często chodziliśmy do kina i na kolacje. Podczas obostrzeń było to niemożliwe, dlatego kolacje ostatnio mieliśmy w domu, a wyjścia to najczęściej spacery. Na każde nieporozumienie mamy sprawdzone metody. Rozmowę i nieodkładanie problemu na później. A poza tym: dystans i poczucie humoru - mówiła aktorka w rozmowie z magazynem "Świat i ludzie".

Związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku na planie "Tańca z gwiazdami". Między nimi szybko zaiskrzyło i zdobywając Kryształową Kulę, byli już parą. Stanęli na ślubnym kobiercu 20 września 2008 roku. Mają dwójkę dzieci, syna Adama i córkę Helenkę.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także