Trwa ładowanie...

Arkadiusz Myrcha liderem w Toruniu. Kinga Gajewska gratuluje mężowi wyników

Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha to para, o której ostatnio było głośno. Ich love story wzbudziło wiele emocji. Tym razem żona oficjalnie pogratulowała mężowi wyników, jakie uzyskał w wyborach parlamentarnych.
Share
Kinga Gajewska gratuluje posłowi PO wyników w wyborach
Kinga Gajewska gratuluje posłowi PO wyników w wyborachŹródło: Instagram.com
d8j6s9a

Arkadiusz Myrcha, polski polityk, radca prawny i samorządowiec, uzyskał najlepszy wynik w wyborach parlamentarnych na liście Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr 5. Jego żona Kinga Gajewska, która również jest posłanką, złożyła mu oficjalne gratulacje na Twitterze.

Kinga Gajewska dumna z męża

Kinga Gajewska jest niezwykle dumna z męża. Arkadiusz Myrcha okazał się najlepszym kandydatem na liście Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr 5, czyli w Toruniu. Uzyskał aż 32 439 głosów. Jego żona z tej okazji pochwaliła wynikiem partnera na Twitterze. "Arkadiusz Myrcha, jestem z ciebie bardzo dumna! Jesteś nie tylko wspaniałym ojcem i mężem, ale także niekwestionowanym liderem swojego ukochanego miasta - Torunia" – pisze.

d8j6s9a

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. "Serdeczne gratulacje i powodzenia. Toruń ma fajnych posłów i senatorów" – piszą jego zwolennicy. Niektórzy przewidują, że jego kariera polityczna nie zakończy się tylko na Toruniu. Jednak, jak wszędzie, znajdują się również sceptycy: "Ciekawe, czy wie, kto napisał "Annę Kareninę"" – uszczypliwie komentuje jeden z nich.

Znajdują się też tacy, którzy wytykają Gajewskiej to, że rozwiodła się z pierwszym mężem w 2016 roku. "Pierwszemu też tak mówiłaś?" – piszą.

Mimo tego, że pojawiają się negatywne komentarze, to z pewnością nawet one nie zepsują im tego wielkiego dnia.

Zobacz także: Love story w Sejmie. Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha zostali rodzicami

Zobacz także: Mamy mają moc

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d8j6s9a

Podziel się opinią

Share
d8j6s9a
d8j6s9a