Trwa ładowanie...

Love story w Sejmie. Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha zostali rodzicami

Walka z przeciwnikami innych partii politycznych może zbliżyć – przekonała się o tym już niejedna para. Żywymi dowodami, że miłość z sejmowej ławy jest możliwa, są Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha. Posłowie Platformy Obywatelskiej właśnie zostali rodzicami.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Posłowie PO Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha zostali rodzicami
Posłowie PO Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha zostali rodzicamiŹródło: Instagram.com
d2nkciu

Arkadiusz Myrcha poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że on i jego żona Kinga Gajewska zostali rodzicami. Poseł Platformy Obywatelskiej zamieścił na Instagramie zdjęcie nowo narodzonego synka.

Dumny tata zapewnił, że chłopiec urodził się zdrowy. Zdradził również imię synka. "Ukochany syn, Juliusz Jan Myrcha. 55 cm. 3,61 kg. Zdrowy chłop" – napisał przy zdjęciu noworodka.

Zobacz także: Posłanka przyszła do Sejmu z dzieckiem. Komentarze ludzi są bezlitosne

Arkadiusz Myrcha zasłynął jako poseł, któremu TVP wymazała serduszko WOŚP z kurtki podczas jednego z wystąpień. O posłance Kindze Gajewskiej świat usłyszał dzięki jej pierwszemu małżeństwu, które trwało zaledwie rok.

d2nkciu

Osoba ze środowiska Gajewskiej mówiła wtedy, że "polityka zabiła tę miłość". Wygląda na to, że polityka może jednak łączyć – czego najlepszym dowodem jest Juliusz Jan, owoc związku Gajewskiej i Myrchy.

O tym, że miłość w polityce jest możliwa, przekonywał sam Myrcha. – W polityce oprócz tej codziennej rywalizacji, kłótni czy wręcz nienawiści, może się zrodzić piękne uczucie – mówił polityk w rozmowie z "Super Expressem".

d2nkciu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Rzecznik Praw Dziecka o porwaniach rodzicielskich i najtrudniejszych przypadkach

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2nkciu

Podziel się opinią

Share
d2nkciu
d2nkciu