Nie wszyscy wiedzą, kim jest jego żona. Pokazali się razem na ściance

Artur Żmijewski przyszedł na galę z żoną
Artur Żmijewski przyszedł na galę z żoną
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

04.11.2022 08:56, aktual.: 04.11.2022 09:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami gala Doskonałość Roku "Twojego Stylu", na której pojawiło się wiele polskich gwiazd. Był również Artur Żmijewski w towarzystwie żony. Para prezentowała się bardzo elegancko. Co wiadomo na temat Pauliny Żmijewskiej?

Artur Żmijewski poznał Paulinę w latach 90., jeszcze w liceum. Kiedy rozpoczął studia aktorskie na PWST w Warszawie, byli już parą. To jedno z najtrwalszych małżeństw polskiego show-biznesu. Zakochani doczekali się trojga dzieci. Od czasu do czasu Żmijewscy razem pojawiają się na wybranych wydarzeniach branżowych, jak było i tym razem. Aktor chroni życie prywatne, jednak na temat Pauliny Żmijewskiej znajdziemy kilka informacji.

Żmijewscy razem na gali "Twojego Stylu". Jak rozpoczęła się historia ich miłości?

Tego wieczoru Artur Żmijewski postawił na klasyczną czerń. Paulina Żmijewska natomiast pojawiła się w obszernej sukni o różowym odcieniu, do której dobrała połyskujące rdzawopomarańczowe dodatki.

Artur i Paulina Żmijewscy na gali Doskonałość Roku "Twojego Stylu"
Artur i Paulina Żmijewscy na gali Doskonałość Roku "Twojego Stylu"© AKPA | AKPA

Paulina i Artur od 1992 roku są małżeństwem. W 2022 roku obchodzili 30. rocznicę ślubu. Wszystko zaczęło się od przypadkowego spotkania na szkolnym korytarzu w legionowskim liceum. Co ciekawe, to właśnie Paulina przejęła inicjatywę i zaproponowała Arturowi spotkanie.

"Niewielu chłopców było takich jak on. Bardzo mi się to w nim podobało" - przyznała Żmijewska w rozmowie z "Faktem".

Szybko okazało się, że połączyło ich prawdziwe, niezwykle trwałe uczucie. Zostało ono wystawione na próbę, gdy para rozpoczęła studia. Początkujący aktor miał się bowiem zafascynować koleżanką z roku. Paulina cierpliwie przeczekała zauroczenie - jakby przeczuwała, że to właśnie Żmijewski jest tym jedynym.

Czym zajmuje się Paulina Żmijewska?

Żona Artura Żmijewskiego studiowała na Politechnice Warszawskiej. Wcześniej ukończyła liceum ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie. Od przeszło 20 lat jest współwłaścicielką spółki, która posiada dwa prywatne przedszkola, dwie szkoły podstawowe oraz gimnazjum.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (59)
Zobacz także