GwiazdyEwa Żmijewska jest szczęśliwa u boku koleżanki z zespołu. Kobiety pochwaliły się nową sypialnią

Ewa Żmijewska jest szczęśliwa u boku koleżanki z zespołu. Kobiety pochwaliły się nową sypialnią

Ewa Żmijewska i Shandy Casper wspólnie koncertują
Ewa Żmijewska i Shandy Casper wspólnie koncertują
Źródło zdjęć: © Instagram
29.03.2022 07:57

Ewa Żmijewska i jej partnerka Shandy Casper zgłosiły się ostatnio do programu "Nowy aranż". I choć dotychczas muzykalne kobiety nie komentowały statusu swojej relacji, to po emisji telewizyjnej produkcji, nie ma już chyba wątpliwości, że artystki łączy znacznie więcej niż tylko wspólna droga zawodowa.

Ewa Żmijewska to córka bardzo popularnego aktora, Artura Żmijewskiego. 29-latka nie poszła jednak w ślady swojego taty i za ścieżkę kariery wybrała muzykę. - Pamiętam z opowieści dziadków i rodziców, że od małego właściwie cały czas śpiewałam i występowałam - wokalistka przyznała w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Partnerki i przyjaciółki

Żmijewska podjęła studia muzyczne w Los Angeles i właśnie tam poznała, pochodzącą z Karaibów, Shandy Casper, z którą szybko połączyła ją nie tylko droga zawodowa, ale i prywatna. Obydwie piszą teksty swoich piosenek i koncertują. Polscy słuchacze mogli je poznać dzięki takim utworom jak "Tacy sami" czy "Where my heart belongs".

I choć kobiety przez lata unikały rozmów na temat łączącego ich uczucia, to dziś nikt nie ma wątpliwości, że kobiety łączy więcej niż wspólna praca. Mieszkające w Polsce artystki zgłosiły się ostatnio do wnętrzarskiego programu "Nowy aranż". To właśnie w telewizji WP widzowie mogli zobaczyć, jak wygląda ich sypialnia, która zdaniem Żmijewskiej wymagała niemałych zmian.

Wyjątkowa sypialnia Ewy Żmijewskiej

Partnerkom zależało na egzotycznym klimacie i ciepłych kolorach ich wspólnej przestrzeni. Pomysły architekt wnętrz, Karoliny Jakubowskiej, były strzałem w dziesiątkę, bo wchodząc do swojej sypialni, zarówno Żmijewska jak i Casper nie mogły wyjść z podziwu. - Nie spodziewałam się tego. Teraz mamy swój osobisty zachód słońca na ścianie - podsumowała szczęśliwa córka polskiego aktora. A wam, jak podoba się nowa sypialnia Shandy&Eve?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupaw

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (92)
Zobacz także