Trwa ładowanie...

Barbara Kurdej-Szatan jest nadzieją rodziców. Mają do niej prośbę

Dzięki roli sympatycznej "blondynki Playa" o Barbarze Kurdej-Szatan usłyszała cała Polska, a jej kariera nabrała tempa. Dziś bliscy aktorki mają nadzieję, że uda jej się spełnić ich marzenie.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Barbara Kurdej-Szatan jest nadzieją rodziców. Mają do niej prośbę
Źródło: ONS.pl
d3z4z4d

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Mało kto wie, że jej starsza siostra, Katarzyna Kurdej-Mania, również zajmuje się aktorstwem, jednak wybrała zupełnie inną drogę. Rodzice już od najmłodszych lat starali się zaszczepić w nich pasję.

– Uznaliśmy z mężem, że najlepszy sposób, by nie przychodziły im do głowy głupoty, to zająć czas. Od szóstego roku życia były więc szkoła muzyczna, chór Legenda, lekcje angielskiego, potem chór gospel – mówiła Eliza Wyszomirska-Kurdej, mama sióstr.

d3z4z4d

Starania rodziców nie poszły na marne. Zarówno Barbara, jak i Katarzyna, związały swoje życie ze sceną. Obie ukończyły szkoły artystyczne – Barbara szkołę teatralną w Krakowie, Katarzyna Studium Wokalno-Aktorskie w Gdyni.

Mimo miłości do aktorstwa nigdy nie udało im się stanąć obok siebie na jednej scenie – Barbara mieszka i pracuje w Warszawie, Katarzyna w Trójmieście. Ich rodzice marzą jednak, że kiedyś zobaczą córki występujące w jednej produkcji. Mieli nawet poprosić młodszą córkę, by pomogła w spełnieniu ich prośby.

Na razie nic nie wiadomo o planowanej współpracy sióstr Kurdej. Gdyby udało im się wystąpić w jednej produkcji, z pewnością przyciągnęłyby uwagę tłumów. A przede wszystkim – spełniły marzenie rodziców.

d3z4z4d

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z młodości. Ma na nim zaledwie 14 lat

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: Pomponik

Zobacz także: Kurdej-Szatan o scenach z mężem: "Poznaliśmy się w pracy, więc się w tym odnajdujemy"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3z4z4d

Podziel się opinią

Share
d3z4z4d
d3z4z4d