Blisko ludziBeata Kozidrak o relacji z matką. Zawdzięcza jej wszystko

Beata Kozidrak o relacji z matką. Zawdzięcza jej wszystko

Beata Kozidrak o relacji z matką. Zawdzięcza jej wszystko
Źródło zdjęć: © ONS.pl
17.10.2019 08:47, aktualizacja: 17.10.2019 09:39

Beata Kozidrak wspiera swoją mamę i odwiedza ją w każdej wolnej chwili. Piosenkarka jest wdzięczna rodzicielce za to, że mimo przeciwności zdecydowała się na donoszenie ciąży.

Beata Kozidrak jest kobietą sukcesu. Pomimo tego, że na co dzień wokalistka "Bajmu", prowadzi intensywny tryb życia, to zawsze znajduje czas dla swojej mamy. Kozidrak przynajmniej raz w tygodniu odwiedza ją w Lublinie.

Beata Kozidrak wszystko zawdzięcza matce

Mama piosenkarki skończyła już 90 lat. Beata Kozidrak wyznaje, że pomimo sędziwego wieku, kobieta nadal zachowała piękne rysy, i że to właśnie po niej celebrytka odziedziczyła swój głos, nogi i piegi.

W opiece nad panią Alicją pomaga jej siostra – Mariola. Beata Kozidrak w rozmowie z "Życiem na gorąco" wyznaje, że wspólnie stwierdziły, że 90-latka nie powinna już mieszkać sama. Nie jest w najlepszej kondycji zdrowotnej. Niestety obie siostry mają za dużo na głowie, żeby pogodzić swój styl życia z codzienną opieką nad matką. Postanowiły, że lepiej dla wszystkich będzie, jeśli kobieta zamieszka w domu spokojnej starości. W otoczeniu innych osób w podobnym wieku nie będzie czuła się samotna.

Mama Beaty Kozidrak zgodziła się na takie rozwiązanie. Ma potrzebę kontaktu z innymi, ale wie, że nic nie zastąpi jej bliskości z córkami, dlatego obie odwiedzają ją regularnie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta