Trwa ładowanie...
d4c63ba

Beata Kozidrak o relacji z matką. Zawdzięcza jej wszystko

Beata Kozidrak wspiera swoją mamę i odwiedza ją w każdej wolnej chwili. Piosenkarka jest wdzięczna rodzicielce za to, że mimo przeciwności zdecydowała się na donoszenie ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak opiekuje się matką
Beata Kozidrak opiekuje się matką (ONS.pl)
d4c63ba

Beata Kozidrak jest kobietą sukcesu. Pomimo tego, że na co dzień wokalistka "Bajmu", prowadzi intensywny tryb życia, to zawsze znajduje czas dla swojej mamy. Kozidrak przynajmniej raz w tygodniu odwiedza ją w Lublinie.

Beata Kozidrak wszystko zawdzięcza matce

Mama piosenkarki skończyła już 90 lat. Beata Kozidrak wyznaje, że pomimo sędziwego wieku, kobieta nadal zachowała piękne rysy, i że to właśnie po niej celebrytka odziedziczyła swój głos, nogi i piegi.

d4c63ba

W opiece nad panią Alicją pomaga jej siostra – Mariola. Beata Kozidrak w rozmowie z "Życiem na gorąco" wyznaje, że wspólnie stwierdziły, że 90-latka nie powinna już mieszkać sama. Nie jest w najlepszej kondycji zdrowotnej. Niestety obie siostry mają za dużo na głowie, żeby pogodzić swój styl życia z codzienną opieką nad matką. Postanowiły, że lepiej dla wszystkich będzie, jeśli kobieta zamieszka w domu spokojnej starości. W otoczeniu innych osób w podobnym wieku nie będzie czuła się samotna.

Mama Beaty Kozidrak zgodziła się na takie rozwiązanie. Ma potrzebę kontaktu z innymi, ale wie, że nic nie zastąpi jej bliskości z córkami, dlatego obie odwiedzają ją regularnie.

Zobacz także: Beata Kozidrak o swojej młodości. Szokujące wyznanie wokalistki Bajmu

Zobacz także: Mamy mają moc

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4c63ba

Podziel się opinią

Share
d4c63ba
d4c63ba