Trwa ładowanie...

Beata Kozidrak o relacji z matką. Zawdzięcza jej wszystko

Beata Kozidrak wspiera swoją mamę i odwiedza ją w każdej wolnej chwili. Piosenkarka jest wdzięczna rodzicielce za to, że mimo przeciwności zdecydowała się na donoszenie ciąży.
Share
Beata Kozidrak opiekuje się matką
Beata Kozidrak opiekuje się matkąŹródło: ONS.pl
d2d93m1

Beata Kozidrak jest kobietą sukcesu. Pomimo tego, że na co dzień wokalistka "Bajmu", prowadzi intensywny tryb życia, to zawsze znajduje czas dla swojej mamy. Kozidrak przynajmniej raz w tygodniu odwiedza ją w Lublinie.

Beata Kozidrak wszystko zawdzięcza matce

Mama piosenkarki skończyła już 90 lat. Beata Kozidrak wyznaje, że pomimo sędziwego wieku, kobieta nadal zachowała piękne rysy, i że to właśnie po niej celebrytka odziedziczyła swój głos, nogi i piegi.

d2d93m1

W opiece nad panią Alicją pomaga jej siostra – Mariola. Beata Kozidrak w rozmowie z "Życiem na gorąco" wyznaje, że wspólnie stwierdziły, że 90-latka nie powinna już mieszkać sama. Nie jest w najlepszej kondycji zdrowotnej. Niestety obie siostry mają za dużo na głowie, żeby pogodzić swój styl życia z codzienną opieką nad matką. Postanowiły, że lepiej dla wszystkich będzie, jeśli kobieta zamieszka w domu spokojnej starości. W otoczeniu innych osób w podobnym wieku nie będzie czuła się samotna.

Mama Beaty Kozidrak zgodziła się na takie rozwiązanie. Ma potrzebę kontaktu z innymi, ale wie, że nic nie zastąpi jej bliskości z córkami, dlatego obie odwiedzają ją regularnie.

Zobacz także: Beata Kozidrak o swojej młodości. Szokujące wyznanie wokalistki Bajmu

Zobacz także: Mamy mają moc

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2d93m1

Podziel się opinią

Share
d2d93m1
d2d93m1