GwiazdyBeata Kozidrak o swojej młodości. Szokujące wyznanie wokalistki Bajmu

Beata Kozidrak o swojej młodości. Szokujące wyznanie wokalistki Bajmu

Beata Kozidrak o swojej młodości. Szokujące wyznanie wokalistki Bajmu
Źródło zdjęć: © ONS.pl
04.10.2019 08:43, aktualizacja: 04.10.2019 10:03

Beata Kozidrak, wokalistka Bajmu, inspiruje Polki już od 40 lat. Jej ponadczasowe utwory podbiły serca całej Polski. Z pewnością Beata nie ma czego się wstydzić. Nikt nie podejrzewałby, że nawet taka gwiazda, borykała się w młodości z kompleksami.

Beata Kozidrak opublikowała na Instagramie zdjęcie z poruszającym opisem. Chociaż teraz jest pewna siebie, a jej sceniczny blask daje na koncertach energię całej widowni, to przyznaje się do tego, że jej nastoletnie życie nie było usłane różami.

Beata Kozidrak o kompleksach

Pod swoim zdjęciem z młodości wokalistka Bajmu napisała: " Pamiętam, że nie akceptowałam siebie jak byłam nastolatką: ciągle myślałam, że jestem za chuda, za piegowata, i jeszcze do tego ten za długi nos... a mając starsze rodzeństwo czułam się tą gorszą. Wszystko się zmieniło, gdy znalazłam w swoim życiu pasję i miłość. Nie traćcie czasu na głupoty, bo szczęście to akceptować samego siebie!!!"

Takie wyznanie z pewnością inspiruje do tego, żeby się nie poddawać i walczyć o swoje. Fani od razu zareagowali "Bardzo mądre słowa. BEATA dzięki Tobie mam siłę by walczyć dalej. Z całego serca trzymam kciuki za kolejne sukcesy". Niektórzy nazwali ją nawet swoją królową.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta