Beata Tadla w afro na głowie. Dziennikarka szaleje na Kanarach

Zwykle widujemy ją z gładko uczesanymi włosami. Nic więc dziwnego, że kiedy Beata Tadla podzieliła się zdjęciem z szaloną fryzurą afro na głowie, jej fani oniemieli. Odważylibyście się na coś podobnego?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tadla na chwilę zmieniła fryzurę. Zobaczcie sami!
Beata Tadla na chwilę zmieniła fryzurę. Zobaczcie sami! (Instagram.com)
WP

Beata Tadla opublikowała na Instagramie zdjęcia z wakacji. Dziennikarka wypoczywa na Kanarach i jest pod wielkim wrażeniem atmosfery słonecznych wysp. Ta najwyraźniej się jej udzieliła. Zachwycona Tadla paraduje w peruce afro, wykonując na ulicy dziki taniec. – Wszyscy się bawią, bawię się i ja! – pisze na Instagramie.

Dziennikarka całym sercem skorzystała w tym roku z karnawału. – Dlaczego my nie potrafimy tak się bawić? Co za energia! Zróbmy sobie taki karnawał – przekonuje fanów. W tym roku będzie to trudne, ponieważ karnawał dobiega końca w środę, jednak w przyszłym roku, czemu nie. Być może dziennikarka ośmieli się wykonać równie radosny taniec na ulicach Warszawy?

WP

Na wakacjach nie tylko radosna atmosfera, ale i stosunkowo wysoka temperatura powietrza sprzyja świętowaniu. Tadla podaje zresztą bardzo szczegółowe informacje na temat pogody. – Temperatura ok. 17, 18 stopni. Podobno od środy ma się zrobić nieco cieplej. Cienka kurteczka puchowa, którą można wszędzie schować, jest bardzo przydatna – pisze na Instagramie.

*Zobacz też: Ulubienica Kurskiego: "Moje serce kieruje się w stronę dziennikarstwa". *

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP